Töövahenduse startup GoWorkaBit. Miks me seda teeme?

Sest me usume kirglikult sellesse, et inimestel endil peab olema vabadus valida kuidas, kus, kellega ja millal nad tööd teevad. Töö olemus on muutunud.

See ei ole pelgalt rahateenimise viis, vaid inimesed ootavad töölt rohkem. Põnevust, uusi teadmisi, arenguvõimalust, uusi suhteid. Et seda kõike saada, tahavad inimesed teha tööd uuel moel. Järjest rohkem projektipõhiselt. Ja nii igas valdkonnas. Seepärast ei sobi enam reeglid, seadused ja raamid, mis sobisid tööga 10 aastat tagasi. Neid reegleid ja raame me painutada tahamegi. Võibolla isegi päriselt lõhkuda :)

GoWorkaBiti sünnilugu on väga lahe!

See on ehe näide sellest, kuidas ettevalmistus kohtub juhusega ja seeläbi sünnivad uued maailmamuutvad lahendused.

 1. oktoober 2013

  Garage48 XX ehk 48h hackathoni naiste eri

  2013. aasta oktoobris toimus Garage48 XX ehk 48h hackathoni naiste eri. Kei esitles seal sedasama GoWorkaBiti ideed ja see oli koht, kus Ingrid, Gerli, Ethel ja Kei esmakordselt kohtusid. Paindliku töö teema kõnetas neid kõiki ja nii sündis 48 tunniga esimene GWB versioon. Kristjan osales sel üritusel mentorina ja liitus GoWorkaBitiga mõned kuud hiljem.

  Gerli Ethel Kei
 2. Aasta 2013

  Tulles koos Kristjaniga (kes on täna GWB CEO) järjekordselt kliendikohtumiselt Baltikast ja kuuldes jälle sama soovi nö löögirühma järele, tekkis tunne, et

  no kurat, on ju olemas suur hulk inimesi, kes vajab paindlikke töötamise võimalusi ja kes vastavalt oma ajakavale, saaks vahel appi tulla. Peab ju olema võimalus, need kaks poolt kokku viia.

  Kei Kristjan
 3. Aasta 2012

  GWB kaasasutaja Kei töötas aastaid personali­konsultandina

  Värbas erinevatele ettevõtetele ja nägi lähedalt nende väljakutseid HR valdkonnas. Järjest enam ettevõtteid vajas teatud olukordades väga kiiresti lisatööjõudu, et töö saaks tehtud.

  Kei

Meie tiim

Meie tiimi ühendab huvi tulevikutöö vastu. Vähem tähtis ei ole aga ka see, et meile meeldib, kui töö on fun ja me tahame, et ka teised seda kogeksid. Meil on veidi must ja piiripealne huumorimeel, me tahame teha asju uutmoodi ja ei karda katsetada. Vahel ei lähe kõik nii nagu peab ja see on ka täitsa ok. Me armastame inimesi.

Vahel vaatame oma kasutajate profiile ja lihtsalt oleme rõõmsad, et me oleme suutnud koondada kokku nii toredad ja väga erilised inimesed.

Kristjan Vanaselja Kaasasutaja - tegevjuht
Gerli Veermäe Kaasasutaja - tootedisain
Siim Kallari Arendus
Kati Zoobel Klienditugi
Triin Varrak Klienditugi
Ann Kindel Klienditugi
Heelika Aus Klienditugi
Kerly Piirsalu Klienditugi
Karli Juhkam Arendus
Sander Aasmaa Arendus
Rain Uusen Turundusjuht
Terje Pari Kogukond
Raigo Laanemets Müük
Anne Raag Müük
Helen Kokk Disainer
Kei Karlson Kaasasutaja
Ethel Voites Kaasasutaja

Need ägedad ettevõtted ja 6308 lisaks usaldavad meid

96% meie klientidest hindas meie teenust kõrgeima skooriga. See teeb meid rõõmsaks :)
95% meie leitud tööampsajatest on tublid. Ettevõtted on tehtud töid hinnanud väga kõrgelt. See teeb nii kliente kui ka meid rõõmsaks :)

 • Schmitz Cargobull
 • Omniva
 • Prisma
 • Radisson
 • Sportland

Meie firmas lühiajaliste asenduste leidmine väga tavaline, kuna haigestumisi on üsna tihti ja kiirelt leida asendust on üsna raske. Teie teenus töötas väga efektiivselt. Suured tänud! Usun, et sellel on väga suur tulevik.

Reelika Kruuse, Baltic Restaurantsi personalispetsialist