Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€11,471,200

of salary earned

6,940

employers signed up

265,088

active job seekers

2,077,600

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tule veeda aktiivne päev kauba paigutajana müügisaalis!

About the employer

Tule Uuskasutuskeskusesse sorteerima!

Päeva jooksul saad paigutada mitmekülgset kaupa müügisaalis - kõike põnevat mida Uuskasutukeskusesse on teisele ringile saadetud. Sul on vastutusrikas töö leida igale esemele müügisaalis sobiv koht. Edasi liigub asi juba uude koju. Töö on püstijalu müügisaalis ja ka sorteerimisruumis.

Kasuks tuleb varasem kogemus rõivakaupluses või tekstiilmaterjalidega töötamisel.

Teeme sulle lühiülevaate milline on müügisaalis hea koht sorteeritud asjade paigutamiseks.
Selga pehme pluus või mõni muu mugav riietus ja jalga jalanõud, millega on hea ergonoomilisel matil seista ja samas palju liikuda. Omaltpoolt anname sulle puuvillase T-särgi, millel on Uuskasutuskeskuse logo.

Kui töötuhinas meenub, et võiks pausi teha, siis puhkenurgas on olemas joogivesi, tee ning kohv. Lisaks külmkapp ja mikrolaineahi. Kõik pausid on tööaja sees. Kui soovid käia majast väljas lõunatamas, siis on selleks parajalt aega pool tundi.

Ootame sind Mustamäe tee 5 Uuskasutuskeskusesse
Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui ka autoga. Eelistatud on vähemalt 18-aastane tööampsaja. Töökeel on eesti keel.

Tule saa teada kuidas ühe vana on teise uus!