Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,628,300

of salary earned

6,134

employers signed up

234,353

active job seekers

1,488,400

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Varahommikune lillemees

About the employer
Description

Seoses kaubakoguste suurenemisega otsib Lilleekspert (Floreana OÜ) 3 korda nädalas - E,K,R hakkajat LAOTÖÖTAJA-AUTOJUHTI. Töö sisuks on lilletellimuste komplekteerimine ja laialivedu meie lillepoodnikest klientidele. Iseseiseva töö panus moodustab osa meeskonna eesmärgi täitmiset, milleks on olla kiire ja täpne partner meie klientidele.

Sinu tööks saab kauba vastuvõtmine, tõstmine, markeerimine ja tellimuste alusel lillede komplekteerimine. Kaubaks on lillepakid ja -kastid. Eeldame, et oled väga hoolas ja täpne, sest lillede nimekirju ja koode tuleb väga täpselt lugeda. Samuti on vajalik eesti keele oskus, kuna kõik tellimislehed on eestikeelsed! Järgmiseks ülesandeks on sõita kaubikuga ja vedada laiali pakitud lillekastid! Arvesta ka füüsilise tööga, sest 7-12 kg kaaluvad kastid tuleb tõsta kliendile sobivasse ruumi.

Osa tööst toimub külmikus, seega selga soe fliis, vest, kerge jope ja mittelibiseva tallaga jalanõud. Töö on mõõdukalt füüsiline, kohati trenni eest, seega palume kandideerides sellega arvestada.

Eelistatud on kandidaadid, kes saavad pikemaajaliselt abiks käia või töölepinguga osalise tööajaga :)

Work environment

Töögraafik on kindlalt paigas. Lilleautolt kaupade mahalaadimine algab kell 6 hommikul ja lõppeb olenevalt tellimuste kokkupaneku ja laiali veo kiirusest ja mahust.

Vacations

Töölepinguga töötajal on osa puhkust suvel ja osa vabalt valitud ajal.

Company mission

Floreana OÜ /Lilleekspert on pikaajalise kogemusega lõike- ja potilillede maaletooja ja hulgimüüja. Meie eesmärk on pakkuda parimat teenust ja tooteid oma klientidele. Väärtustame lojaalseid koostöösuhteid, enda meeskonda ning leiame uuenduslikke lähenemisi lillemaailma avardamisel.