Kuidas me saame sind aidata?

Oled GoWorkaBitis uus?

 • Mis see GoWorkaBit on?
  GoWorkaBit on lühiajaliste tööampsude ja töökuulutuste vahendamise keskkond. Kasutajad saavad kasvõi iga päev leida endale sobival ajal ja kohas toimuva tööampsu, millega uusi kogemusi saada ja lisaraha teenida. Või kui kasutajad otsivad pikemaks perioodiks püsivat ametit, siis leiab siit ka töökuulutusi. Ettevõtted leiavad endale kiirelt (keskmiselt 4 tunniga) tööampsajad, juhul kui neil töökoormuse kasvu tõttu abilisi tarvis läheb või mõni nende töötajatest näiteks haigeks jääb. GoWorkaBit tegutseb põhiliselt klienditeeninduse ja laonduse valdkonnas.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Milliseid tööampse siit leiab?
  GoWorkaBitist leiab tööampse, mille pikkus on paarist tunnist kuni paari kuuni, et tööampsajad saaksid neid oma muude tegemiste kõrvale sobitada. Lisaks on võimalik leida ka pikaajalisemaid töökuulutusi. Enamus tööampse ei nõua väga põhjalikku väljaõpet ega pikka kogemust, et pakkuda võimalust just noortel oma esimesi kogemusi saada. Me teame, et töö leidmine ei ole üldjuhul lihtne ja proovime omalt poolt tööampsajaid sellega aidata. Seetõttu on meie lehel tööampsude pakkujateks just nimelt ettevõtted, mitte eraisikud. Et tööampsajad saaks reaalselt uusi kogemusi ning samuti ka oma tööalast suhtevõrgustikku kasvatada.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas siit leiab ka erialaseid tööampse?
  Aeg-ajalt ilmub ka keerulisema sisuga ning erialast kogemust või väljaõpet nõudvaid tööampse. Näiteks on otsitud tarkvara arendajaid, veebilehtede disainereid, müürseppi, keevitajaid, tõlke ja kokki... On mitmeid alasid, kus ka lühike projekt vajab raudkindlat kätt ja kogenud meelt – tasub silma peal hoida!
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis asi on tööamps?
  Tööamps on lühike tööots. See on uus lähenemine töö ära tegemiseks. GoWorkaBiti kaudu pakutavad tööampsud on uus viis, et ettevõttes olevad ülesanded saaks tehtud ja tööampsude tegemise aluseks on Eestis Võlaõigusseadus. Sellele võiks mõelda kui projektipõhisele tööle, isegi kui tööks on midagi väga lihtsat ja tradistioonilist nagu näiteks kaubanduskeskuses kauba välja panemine või hotellis hommikusöögi serveerimine. Jagades töö parajateks ampsudeks, saab iga töö tehtud.
  Me oleme tähele pannud, et on inimesi, kes tahavad tööd teha neile sobival ajal ja sobivas kohas. Nii, et töö sobiks muude tegemistega. Hobid, sõbrad, pere, vaba aeg ja töö - kõige selle jaoks on vaja aega. Nii teeb tööotsija valiku, kus, millal ja kui pikalt töötada. Kasvõi iga päev.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Milliseid tööampsajaid siit leiab?
  Meie baasis on palju erineva taustaga kasutajaid. Suurem osa neist on tudengid, vabakutselised ja graafiku alusel tegutsevad inimesed, aga leidub ka erinevaid spetsialiste, kes otsivad lisa teenimise võimalusi. Kõige levinumad valdkonnad, kus häid töötampsajaid jagub, on klienditeenindus, laondus, majutus ja tootmine.
  Teame oma kogemusest öelda, et siiani on tööampsajad ettevõetud ülesannetega suurepäraselt toime tulnud. Sama arvavad ka ettevõtted, kes on tööampsajate sooritust hinnanud keskmiselt 93% vääriliseks.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Vajad spetsiifilisemate oskustega inimest?
  Meie andmebaas on üsna suur ja ta kasvab iga nädal mitmesaja inimese võrra. Põhiliselt liituvad uued inimesed just soovituste ja huvitavate tööpampsude tõttu. Tänu meie kasutajabaasi aktiivsusele on enamus pakkumisi, mis nõuavad spetsiifilisemat kogemust, saanud täidetud. Kuidas? Meie kasutajad jagavad hea meelega infot, mis tänu sellele on leidnud tee just selle õige tööampsaja juurde.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis riikides GoWorkaBit toimib?
  Hetkel oleme keskendunud Eesti turule. Seega kui oled ise ettevõtja ja vajad abilisi või tead mõnda teist ettevõtet, kellel oleks tööampsajatest palju kasu, siis kirjuta meile support@goworkabit.com ja saame võtta ühendust ning pakkuda oma teenust. Nii on tööampsajatel rohkem tööampse ja ettevõtetel rohkem abilisi.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas ma saan ka eraisikuna GoWorkaBitist tööampsajaid leida?
  Ei. GoWorkaBit on mõeldud ainult äriklientidele. Eelkõige seetõttu, et meie kasutajad saaksid kogemusi just reaalsetes ettevõtetes, mis neid tulevikus tööalaselt edasi võiksid aidata.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma saan hakata GoWorkaBiti kaudu tööampsajaid otsima?
  Selleks pole vaja muud, kui minna lehele ja lisada sobiv tööpakkumine, kuhu te töötajaid otsite. Valik on nelja erineva teenuse vahel: väike amps, suur amps, multiamps ja töökuulutus. Väike amps on mõeldud paari tunnise kuni paari nädalase tööampsu jaoks, suur amps kuni paari kuuse ampsu jaoks, multiamps aitab lahendada pidevat töötajate vajadust kõikuvate töömahtude juures ning töökuulutus on traditsiooniline kuulutus, mida leiab ka teistest portaalidest.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas miinimumvanus registreerimiseks on 18 aastat?
  Me lubame registreerida ka noorematel, kuid enamus ettevõtteid soovib lähtuvalt seadusest tulenevatest nõuetest võtta tööampsule siiski täisealisi tööampsajad.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma saan hakata tööampse tegema?
  Kui tunned, et tahad ka paindlikult tööampse teha ja uusi kogemusi saada, tee endale tasuta konto. Seda saad teha meie esilehel www.goworkabit.com. See võtab vaid paar minutit! Logi sisse, täida lühike enesekirjeldus, lisa kontaktandmed ja saadki asuda tööampse vaatama ning kandideerima. Iga päev on uusi põnevaid tööampse, mis ootavad tegijaid. Võid kandideerida kõigile, mis sulle huvi pakuvad. Julgust ja pealehakkamist!
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Miks ma pean enne tööampsude vaatamist konto tegema?
  GoWorkaBit toimib 90% ajast pigem nii, et me anname kasutajale märku, kui midagi talle sobivat üles kerkib, mitte nii, et kasutajad peavad iga päev surfamas käima, kas nende jaoks on midagi uut ja huvitavat lisatud. Seetõttu on vajalik ka konto tegemine. Muide, konto andmeid ei avalikusta me mitte kellelegi. Kui siis ainult nendele ettevõtetele, kelle juurde te tööampsule kandideerite.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma saan ühendust kasutajatoega?
  GoWorkaBitiga saab kõige kiiremini ühendust, kui kirjutate meie lehe all paremas nurgas olevasse live chati. Meie kasutajatoe inimesed on seal teiselpool alati olemas ja aitavad teid hea meelega.
  Kui aga soovite e-maili teel ühendust võtta, siis kirjutage aadressile support@goworkabit.com - vastame nii ruttu kui võimalik, aga üle ühe tööpäeva proovime mitte vastust oodata lasta.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Millised on ettevõtte kohustused?
  Ettevõtte kohustused algavad alles siis, kui sobivad tööampsajad on pakkumisele kandideerinud. Seejärel tuleks sobiv inimene või inimesed välja valida - me ise nimetame seda tööampsajate tööampsule kinnitamiseks. Kui sobivad tööampsajad on välja valitud, saadame ülejäänud kandidaatidele ise teate, et nad ei osutunud valituks ja edastame teile tööampsajate kontaktid. Soovitame nendega ühendust võtta ja tööampsu detailid telefonitsi üle rääkida. Paar nüanssi millele tahame veel tähelepanu juhtida:
  Tööampsajad tuleb kinnitada vähemalt 24h enne tööampsu algust (erandiks on väga kiired projektid, kus tööamps sisestatakse vähem kui 24h enne tööampsu algust).
  Tööampsu ajal peab keegi ettevõttest neid juhendama ja jälgima.
  Juhul kui tööampsu aeg muutub (näiteks on vaja abi kauemaks, või tuleb tööampsaja varem ära saata), tuleb see tööampsajaga ise kokku leppida.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui ma end GoWorkaBit kasutajaks registreerin, milleks ma siis kohustatud olen?
  Pärast registreerimist ei ole sa kohustatud mitte millekski. Sul on lihtsalt võimalus saada infot tööampsaude ja töökuuluste kohta ning võimalus teenida lisaraha.
  Kohustus tekib alles siis, kui sa kandideerid mõnele tööampsule. Sellega annad sa lubaduse, et oled valmis antud ampsule õigel ajal, milleks kandideerisid minema, juhul kui ettevõte sind tööampsule välja valib. Kui sa tööampsule kohale ei ilmu ja sellest ka ette ei teata, on väga tõenäoline, et edaspidi sind enam tööampsule ei valita, kuna see info jääb sinu profiilile alles.

  Meil on selles osas ranged reeglid:
  Tööampsu tühistamine rohkem kui 24h enne tööampsu algust = 24h tunnine kandideerimise keelt.
  Tühistamine vähem kui 24h enne tööampsu algust = 24 tunnine kandideerimise keeld ja negatiivne märge profiilis.
  Kolm alla 24h tühistamist = sulgeme su konto.
  Kokkulepitud tööampsule mitteilmumine = sulgeme su konto.
  Kas see vastas su küsimusele?

GoWorkaBiti kasutamise hind

 • Kui palju maksab tööampsu leidmine?
  GoWorkaBiti keskkonna kasutamine on tööampsaja jaoks täiesti tasuta. Ja kui leiad endale tööampsu, makstakse hoopis sulle.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui palju maksab tööampsaja leidmine?
  Ühe tööampsaja tunniks ajaks tööampsule võtmine maksab 1,99 EUR/h. Antud hind sisaldab tööampsajate leidmist, nende maksuametis registreerimist, lepingute sõlmimist, maksude ja tasu maksmist. Antud hind lisandub teie poolt valitud tunnihinnale, keskmine tunnihind meie keskkonnas on 4,85 EUR/h brutos. Juhul kui tahate teiste ettevõtete seast välja paista või vajate spetsiifilisema kogemusega tööampsajat, võite alati tööampsu tasu osakaalu tõsta - GoWorkaBiti teenustasu komponent hinnas sellepärast ei kasva.
  Juhul kui kasutate töökuulutuse teenust, siis see maksab 99€+km.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kes maksab tööampsajale tasu tehtud tööampsu eest?
  GoWorkaBit maksab üldjuhul tööampsaja tasu ise. Seda selleks, et saaksime kõikidele tööampsajatele garanteerida, et nad saavad oma tasu 100% kindlalt kätte ja nende tasu pealt on korrektselt kõik maksud makstud.
  Juhul kui kandideerimine on toimunud tähtajatule töökuulutusele, siis maksab tasu tööandja.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Millal saan tehtud tööampsu eest arve?
  Kui tööamps on tehtud, on nii tööampsajal kui ka ettevõttel aega 3 tööpäeva, et panna kirja, mis mahus tööamps tehti. Näiteks, et esmaspäeval tehti 8h ja teisipäeval 5h. Kui meil on mõlemalt poolelt info käes ja see klapib, saadab meie süsteem koheselt arve välja. Arve maksetähtaeg on üldjuhul 14 päeva.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui palju maksab töökuulutuse lisamine?
  Meie lehel maksab kahe nädala pikkuse töökuulutuse lisamine 99 EUR + km, kahe nädalane kuulutus koos sotsiaalmeedia kampaaniaga maksab 149 EUR+km.
  Kas see vastas su küsimusele?

Kuidas tööampsule saada?

 • Kuidas saan tööampsule kandideerida?
  Tööampsule kandideerimine on väga lihtne. Selleks pole vaja teha muud, kui
  luua endale GoWorkaBiti kasutajakonto
  leida sobiv tööamps
  vajutada sobiva tööampsu juures “Kandideeri” nuppu

  Esmase kandideerimise käigus tahame tööampsajalt teada järgmist infot:
  täispikk nimi
  isikukood (et kontrollida, kas kandidaadil on olemas Eestis töötamiseks tööluba)
  telefoni number (et tööampsule valiku korral kiirelt ühendust võtta)
  paarilauseline tutvustus kandidaadi kohta
  foto (see on oluline seetõttu, et lisada ettevõtte jaoks usaldust, kuna ta peab valiku tegema puhtalt kandidaadi online profiili põhjal)
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas ma saan kandideerida rohkem kui ühte kohta korraga?
  Jah, saad küll. Kui üks ettevõte su tööampsule kinnitab, siis kustuvad nende tööampsude kandideerimised automaatselt ära, mis samal ajal toimuksid.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas suurendada oma tööampsule saamise võimalust?
  Kuna ettevõtted teevad valiku põhiliselt kasutajate profiilide ehk CV’de põhjal, siis kõige esimene soovitus on teha endale sisukas CV. See ei tähenda muidugi, et peaksid selle infoga üle külvama. Peaksid lisama sinna just kõige olulisema. Kui su CV’s on sinu pilt, oled kirjutanud lühidalt oma hariduskäigust või varasematest kogemustest, hobidest ja sellest, mida sa ise ettevõttelt ootad, on tõenäosus tööampsule valituks saada umbes 5 korda kõrgem, kui siis, kui sa oma profiili täitmise pooleli oled jätnud.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas profiili teha? Mis see CV tähendab?
  Sinu profiil GoWorkaBiti lehel ongi sinu CV! Kui sisse logid, saad menüüst oma nime alt oma profiili välimust vaadata („minu CV“) kui ka muuta ja täiendada („muuda CV-d“). „Muuda CV“ alt saad lisada foto, oma kirjelduse ning ka kontaktandmeid ning tulumaksuvabastuse info. Süsteem on väga lihtne ning lahtreid vähe.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kes minu CV-d näevad?
  Sinu CV ei ole kellelegi avalikult nähtav. Ainult ettevõtted, kelle tööampsule sa kandideerid, näevad sinu kirjeldust, vanust ja fotot. Kui osutud valituks tööampsule, näeb see ettevõte ka sinu telefoninumbrit ja e-maili aadressi. Sinu aadress, isikukood ja pangakonto andmed on vajalikud palga ülekanneteks ja tööampsajana registreerimiseks ning neid näeb vaid GoWorkaBiti meeskond.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas kandideerimiseks on vaja fotot?
  GoWorkaBitis kandideerimiseks on foto vajalik. Pilt on suurepärane lisa enesekirjeldusele ja suurendab tööampsule saamise võimalust mitmekordselt. Oleme täheldanud, et ettevõtted tahavad enne valiku tegemist inimesega „kohtuda“, kuna kiirete tööampsude puhul on silmast-silma intervjuu üliharv nähtus. Meie lehel toimivad hästi loomulikud ja rõõmsad fotod – sa ei pea minema stuudiosse uhket klantspilti valmistama. Jää iseendaks ja väldi tavapäraseid fopaasid stiilis „mina klubis möllamas“ või „sensuaalne vetsuselfie“! :) Iga pilt räägib 1000 sõna oma omanikust – kui sa end parasjagu fotogeenilisena ei tunne, väljenda pildis näiteks oma hobi või mõnd ägedat töö tulemust.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Miks ei saa CV-d arvutist üles laadida/x-kohast linkida?
  GoWorkaBiti lehel ei otsi ettevõtted pikki üksikasjalikke elulookirjeldusi. Tööampsudele on kiiresti vaja asjalikke abilisi, seega huvitab neid eelkõige inimese sobivus antud tööampsu konkreetsete oskuste põhjal. Et säästa nii sinu kui ettevõtte aega, ei ole me klassikalise CV tegemise või üleslaadimise võimalust loonud – keegi tegelikult ei jõuakski neid läbi lugeda. Mis on sinu olemuse, hariduse, kogemuse ja oskuste juures tegelikult põhiline ja tugev? Panegi see mõne lausega kirja. Võid oma kirjeldusse ka mõne lingi lisada, aga me ei garanteeri, et ettevõtted neid avavad.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas motivatsioonikirja on vaja?
  Kui kandideerid tööampsudele, on sul võimalus jätta ettevõttele teade – võid seda ka pidada oma motivatsioonikirjaks. Soovitame kindlasti seda võimalust kasutada, kuid see pole kohustuslik. Sinu teadet saab tettevõte lugeda juba enne profiili vaatamist! Väldi pikki stamplõike ja kirjelda lühidalt, miks sa just sellele konkreetsele tööampsule võiks hästi sobida ning miks see sulle huvi pakub. Ülejäänut saab ettevõte juba su CV’st lugeda. Ole viisakas ning positiivne! :)
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Miks ma ei saa tööampsule kandideerida?
  Sellel, et sa ei saa kandideerida, võib olla kaks põhjust. Esiteks see, et oled tühistanud tööampsu, kuhu ettevõte sind juba välja oli valinud. Sellisel juhul paneme sulle 24 tunniks kandideerimise keelu peale. Teine põhjus võib olla see, et sa pole meile tõendanud, et võid antud riigis töötada, kus tööamps toimub või on MINU CV täitmine pooleli. Saad seda oma profiilis üsna lihtsalt teha – vaata “Minu CV“ alt „tööload“.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Ma olen töötuna registreeritud, kas ma siis saan ka GoWorkaBiti kaudu tööampse teha?
  Jah, saad küll. Alates 1. septembrist 2020 on töötuna registreeritud inimestel võimalik põhitöö otsimise kõrvalt teha ka ajutist tööd ilma, et nende töötuna arvel olek töötamise tõttu lõppeks. Lubatud töötamise päevade arv kuus on 8 (ühe kuu kohta võib sõlmida näiteks ühe 8-päevase lepingu või ka kaheksa ühepäevast lepingut, seadus seda ei piira. Töötamine päevades võib mõnel juhul tähendada kaheksa tundi tööd päevas ja teisel juhul kolm tundi tööd). Kokku võib teenida 233.60 eurot brutos ühes kuus.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Miks ma pean oma isikukoodi teile andma?
  Vastavalt Eesti seadusandlusele on vaja alates 1.07.14 registreerida kõik GWB tööampsajad Maksu- ja Tolliametis, seetõttu on meil vaja Sinu korrektset isikukoodi ja nime.
  Kas see vastas su küsimusele?

Mis juhtub pärast tööampsule kandideerimist?

 • Kandideerisin tööampsule, mis edasi?
  Sinu soovist tööampsule minna saab koheselt teada ettevõte, kuhu sa kandideerisid. Tavaliselt kandideerib rohkem inimesi kui on vabu kohti ja ettevõte teeb oma valiku vastavalt profiilides olevale infole või varem saadud hinnangutele. Kohe kui ettevõte on valiku teinud, saabub sulle e-maili teel teade või sms, kas osutusid valituks või mitte.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma tean, et mind on tööampsule valitud?
  Kui ettevõte sinu kasuks otsustab, saad teate nii e-maili kui sms-iga. Seepärast on oluline, et su profiilis oleks sinu õiged kontaktandmed. Saad e-mailiga teate ka siis, kui sa ei osutu valituks. Saad oma kandideerimiste staatuseid vaadata ka GWB keskkonda sisse logides „Tööampsja töölaud“ pealt.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui kiiresti ma teada saan, kas mind on tööampsule valitud?
  Tööampsule saamisest/mittesaamisest etteteatamise aeg sõltub konkreetsest pakkumisest. Kui tööamps algab samal päeval, mil kuulutus on sisestatud, teeb ettevõte tavaliselt valiku hiljemalt paar tundi enne tööampsu algust. Vahel tuleb ette ka eriti kiireid pakkumisi, kus abilist on juba näiteks tunni aja pärast vaja – sellisel juhul võib kandideerimise ja vastuse vahele jääda vaid minuteid. Kui tööamps algab päev peale kuulutuse panekut või hiljemgi, võib tavaliselt vastust oodata 12-24 tundi enne tööampsu algust. Keerulisemate tööampsude puhul ka kiiremini. Tuletame ettevõttele pidevalt meelde, et nad arvestaksid oma vahvate abilistega ja teeks valikud kõigi jaoks mõistlikul ajal!
  Kas see vastas su küsimusele?

Ma ei saa tööampsule minna

 • Mis juhtub, kui ma ei saa ikkagi tööampsule minna?
  Juhul kui sind on tööampsule välja valitud, aga selgub, et sa ei saa siiski kohale minna, siis esimese asjana tule tühista tööamps ära enda tööampsaja töölaualt, et teised kasutajad saaksid sinu asemele kandideerida. Peale seda võid ka ettevõttele teada anda, et selline asi juhtus. Ettevõtte kontaktid leiad kinnituskirjast :)
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis juhtub, kui ma GoWorkaBitis tööampsule minekut ei tühista?
  Juhul kui sa seda ei tee ning tööampsule kohale ei lähe, siis jätame endale õiguse sinu konto kinni panna.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis juhtub, kui ma tühistan tööampsu vähem kui 24h enne tööampsu algust?
  Nii hiline äraütlemine jätab ettevõtte väga keerulisse olukorda ja üldjuhul on nad GoWorkaBiti peale sellistel puhkudel väga pahased. Seetõttu me väga hästi sellesse ei suhtu ning pärast kolmandat väga hilist tühistamist paneme tööampsaja konto kinni. Samuti jäävad taolised tühistamised su CV's näha kui tulevikus uutele tööampsudele kandideerid, seega proovi alati tööampsule minna, kui oled juba ise sinna kandideerinud ja sind on välja valitud.
  Muidugi, saame aru, et vahel tuleb ette olukordi, kus mingil põhjusel tuleb tööampsule minek ära jätta. Sellisel juhul võta kindlasti meie kasutajatoega ühendust ja seleta, miks selline asi juhtus. Nii saad vältida, et su konto ühel hetkel suletakse.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis juhtub, kui ma tühistan tööampsu rohkem kui 24h enne tööampsu algust?
  Meil on sellest küll väga kurb meel, aga oleme samas tänulikud, et oled andnud nii meile kui ka ettevõttele veidi aega, et sulle kedagi asenduseks leida. Küll jääb taoline tühistamine ikkagi su CV'sse näha, kui tulevikus uutele tööampsudele kandideerid.
  Kas see vastas su küsimusele?

Ohutusest ampsu ajal

 • Kuidas on tööohutusega tööampsudel, mis on ettevõtte kohustused?
  Suurema paindlikkuse ja valikuvabaduse tagamiseks on GoWorkaBiti keskkonnas tööampsaja ja tööampsu pakkuja vahelise suhte puhul tegemist suulise käsundussuhtega/lepinguga. Tööampsu pakkujatel on kohustus iga projekti alguses tööampsajaid juhendada ja selgitada neile kaasnevaid ohtusid ning instrueerida korrektsete töövõtete osas. Tööampsu pakkuva ettevõtte ülesanne on tagada ka see, et töökeskkond oleks ohutu.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis kohustused on tööampsajal seoses tööohutusega tööampsul?
  Kuigi GoworkaBit koostöös tööampsu pakkuvate ettevõtetega teeb endast kõik oleneva võimalike õnnetuste vältimiseks on igal tööampsajal siiski kohustus riske ja ohtusid märgates neid adekvaatselt hinnata ja vajadusel keelduda tööampsu täitmisest. Näiteks, kui sulle tundub antud ülesanne liialt keerukas või arvad, et võiksid seda tehes ennast vigastada, siis on sul õigus sellest keelduda seni kuni sa pole veendunud, et saad sellega ohutult hakkama. Kindlasti on tööampsaja kohustatud ka ise riske hindama ning teadlikult käituma. Näiteks ei lähe traktori ratta taha pausil puhkama või ei pista oma sõrmi trükimasina mehhaanika vahele :)
  Kas see vastas su küsimusele?

Mis juhtub pärast tööampsul käimist?

 • Mida tähendab töömahu kinnitamine?
  Töömahu kinnitamine tähendab, et märgid GWB süsteemis üles, mitu tundi sa tööampsul tegid. Sama teeb ka ettevõte ja nende andmete klappimise alusel tasume tööampsajale. Töömahu kinnitamiseks on aega 3 tööpäeva peale tööampsu lõppu.
  Mõnel tööampsul ei saa hästi tunde lugeda, kuna tegu näiteks tükitööga või pikema projektiga - sellisel puhul anname sulle teada ja kinnitamisel tuleb sisestada hoopis teenitud brutopalga suurus.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui ma ei tea täpselt, kui pikalt ma tööampsu tegin, mis siis saab?
  Kui sa pole kindel, mida märkida, küsi esmalt ettevõttelt ja leppige kokku sobiv töömaht. Võid alati ka meie kasutajatoega ühendust võtta, et ettevõtte kohta infot saada ja sobiv lahendus leida.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis asi on “Lisapäev”?
  Juhul kui hakkad oma tehtud tööampsu töömahtu üles kirjutama, näed ilmselt ka rida, mille nimeks on “Lisapäev”. Juhul kui sa käisid tööampsul ka mõnel muul päeval, mis polnud algselt läbi GoWorkaBiti kokku lepitud, pane sel ajal tehtud tunnid “Lisapäeva” alla kirja. Juhul kui sa veel eraldi sellistel päevadel tööampsul ei käinud, jäta lahter lihtsalt tühjaks.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Juhul kui ettevõte ei ole nõus mu ületunde kirja panema, mis siis saab?
  Et ei tekiks segadust, lepi esmalt ettevõttega kindlasti oma ületunnid kokku. Ilma kokku leppimata võib tekkida olukord, kus ettevõte ei pannud tähele või ei mõistnud, et sa ületunde teed ja seetõttu pole nõus nende eest ka palka maksma.
  Kui ettevõte ei soovi aga kinnitada kokku lepitud ületunde, võta meie kasutajatoega ühendust. Võid juba enne ületundide tekkimist meiega rääkida, anname sulle nõu.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mida pean tegema, kui kinnitasin kogemata valesti töömahtu?
  Kui oled töömahtu märkides midagi valesti sisestanud ja juba salvestanud, ei saa sa seda enam ise muuta. Kõik teeme vahel vigu – pole hullu! Võta kohe julgesti meie kasutajatoega ühendust, räägi olukord ära ja ta seab asjad korda!
  Kas see vastas su küsimusele?

Tööampsu tasust

 • Millal ma tasu kätte saan?
  Suurte ja väikeste ampsude tasu saad kätte 14 päeva jooksul peale tööampsu lõppu ning multiapsude tasu laekub iga kolmapäev eelneva nädala eest. Kui sina ja ettevõte olete tunnid korrektselt kinnitanud ilmub hilisem tasu laekumise kuupäev ka „Tehtud tööampsude” alla.
  Multiampsude tasu laekub sinu kontole kord nädalas ja enamasti kolmapäeviti.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma tööampsu eest tasu kätte saan?
  GoWorkaBit võtab endale kohustuse kanda sulle tööampsu eest teenitud tasu ja arvestada sellelt tasult maha ning tasuda tulu ja töötuskindlustusmaks. Tasu kantakse märgitud tähtajaks üle pangakonto numbrile, mille oled sisestanud MINU EELISTUSED all.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kust ma näen, millal mu tasu tuleb?
  Kui oled tööampsu lõpetanud, GWB süsteemis oma tehtud tunnid üles kirjutanud ning seda on teinud ka ettevõte, ilmub sinu tasu ülekandumise kuupäev.

  TEHTUD TÖÖAMPSUD all on järgnevad valikud

  Tegemisel tööd - tööampsud, mis on hetkel käimas ja ei ole veel läbi saanud
  Tehtud tööd - need ampsud on juba läbi saanud ning siin saad tunnid kinnitada
  Laekumata tasud - siin on tunnid, mis on sinu ja ettevõtte poolt kinnitatud ja näed juba ka õiget tasu suurust ning laekumise kuupäeva.
  Laekunud tasud - siin all on kõik tasud, mis on juba laekunud
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui palju tasu saab?
  Iga tööampsu juures on välja toodud, kui palju selle konkreetse tööampsuga teenida saab, brutosummana. Brutotasust arvestatakse maha tulumakaks, töötuskindlustusmakse ja pensionikindlustusmakse vastavalt sellele, kas ja millise sambaga oled liitunud.

  NB! Tulumaksuvabastuse summa saad märkida valides menüüst ,, MINU CV'' ja lehe alumises osas saad märkida, mis summa ulatuses soovid tulumaksuvabastust.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas arvestatakse tasu riigipühadel ja öötundidel?
  Pakume oma tööampsajatele vabadust valida, kus ja millal nad tööampse teevad :)
  Käsundussuhte puhul ei kehti töölepingu seadusest tulenev regulatsioon, mis kohustab ettevõtteid riiklikel pühadel maksma topelttasu ega ka öötööl maksma suuremat tasu kui tööampsu juures kirjas.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas saada ravikindlustust/haigekassat GoWorkaBitis töötamise kaudu?
  Selleks, et saada haigekassat tööampse tehes tuleb teenida aastal 2021 ühes kuus vähemalt 584 eurot brutos (sotsiaalmaksu miinimum määr on 192,72 eurot kuus) ning see peab laekuma sama kuu jooksul sinu kontole. Kindlustus tekib peale maksudeklaratsiooni esitamist (tähtaeg 10. kuupäev) ja peatub, kui järgmise deklaratsiooni esitamise tähtpäevale järgneval päeval ei ole sotsiaalmaksu maksmise miinimumkohustus täidetud.
  Kas see vastas su küsimusele?

Uute tööampsude kohta teadete saamine

 • Miks ma saan teilt kirju tööampsude kohta, mis mulle koha ega sisu mõttes üldse ei sobi?
  Igal kasutajal on võimalus oma valikud märkida tööampsude filtrites. Vali menüüst ,,Tööampsud'' ja lehe vasakus ääres on kategooriad, kestus, asukoht ja tasu. Vastavalt seal tehtud valikutele saadab süsteem sulle ka tööampsude pakkumisi meilile.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mida teha, kui teie kirjad ei jõua mu e-mailile?
  Kui oled tellinud teavitused uute pakkumiste kohta või ootad tööampsu pakkuja kinnitust kandideerimisele, aga kirja e-mailile ei saabu, on paar võimalust, mida teha. Esmalt vaata üle ka oma rämpsposti ja pakkumiste kaustad – vahel võivad meie poolt saadetud kirjad sinna sattuda. Aitab, kui lisad meie e-maili aadressid oma sõprade/oluliste/usaldatud kontaktide hulka, vastavalt oma e-maili programmile. Kui oled kindel, et kirju ikka kuskil pole, anna sellest kindlasti meie kasutajatoele teada!
  Kas see vastas su küsimusele?

Kutsu sõber GoWorkaBiti!

 • Kuidas saan kutsuda oma sõpru GoWorkaBitiga liituma ja tööampse tegema?
  Kui soovid oma sõbrale saata kutse, et ka tema saaks tööampse teha GoWorkaBiti kaudu, siis pead toimima järgnevalt. Leia menüüs või tööpakkumise juurest “Kutsu sõpru” link, kutsumise lehel sisesta oma sõbra email ning meie saadame talle teate, et oled kutsunud ta GoWorkaBiti kasutajaks. Võid ka jagada linki sotsiaalmeedias või lihtsalt kopeerides.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas saan sõpra eriti ägedale tööampsule kutsuda?
  Selleks leiad tööampsu juurest lehe vasakust servast rohelise “Kutsu sõber kandideerima” nupu. Sellega saad ägeda tööampsu otse sõbra meilile saata. Võid ampsu jagada ka lingina või sotsiaalmeedias :)
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Miks ma mõnda oma sõpra kutsuda ei saa?
  Tundub, et sinu sõbrad on juba agarad GoWorkaBiti kasutajad ja juba meie süsteemis olevate kasutajate pealt kutsumise lisatasu ei saa teenida. Aga kurvastamiseks pole põhjust, sest ägedaid tööampse saad nendega jagada ikkagi :)
  Kas see vastas su küsimusele?

Kuidas GoWorkaBiti tööampsude pakkumised töötavad?

 • Kuidas tööampsu sisestada?
  Tööampsu sisestamiseks logi sisse www.goworkabit.ee. Uut kuulutust saab lisada “Lisa uus töö” alt. Samuti saab “Minu tööampsud” alt kuulutusi kopeerida vastava nupu abil. Täida ära avanev tööampsu ankeet ja vajuta “Salvesta”. Meie kasutajatoe spetsid vaatavad kuulutuse üle niipea kui võimalik ja avaldavad selle.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Milline peaks olema tööampsu kuulutus GoWorkaBit keskkonnas?
  Meie keskonnas on tööampsud lühikesed ja lihtsad. Ei pea olema traditsioonilist “nõuded ja pakkumine” vormis kuulutust. Kõige olulisem on paari lausega kirjeldada tööampsu nii, et see tunduks põnev ja kasulik (kirjelduse välja juures on meil jagatud ka näiteid); seejärel tuleks kirja panna olulisemad nõuded, ilma milleta ei saa (nt tervisetõend vms). Te ju vajate appi inimest, kes tuleb ja teeb tööampsu ära, seega tasuks välja tuua just see, milles abi vaja läheb, mis tehtud peab saama ja millist kogemust ja väärtust see tööampsu tegijale pakub.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis erinevus on tunnitasul ja kogutasul?
  Tunnitasu on ühe töötunni eest makstav kindlaks määratud tasu. Kogutasu on terve tööampsu eest makstav tasu (tööamps võib olla nii tunnine kui kuuajane). Kui teate enne tööampsu sisestamist täpselt, mis on ühe tunni tasu, valige tunnitasu variant. Kui tööampsu tasu sõltub tulemusest või tegu on tükitööga, valige tööampsu tasu vormiks kogutasu. Kindluse mõttes on hea esmalt klienditoega nõu pidada.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui suurt tasu peaksin tööampsajatele pakkuma?
  Et leida asjalikku ja motiveeritud abilist, on GWB portaalis minimaalseks brutotasuks tunni kohta 3.21€. Aga keskmine pakutud tunnitasu meie keskkonnas on 4.5€. Sellega garanteerime hea tööampsaja, kes tuleb ja tööampsu korralikult ära teeb. Kui tööamps vajab spetsialisti või on väga lühike intensiivne suts, näiteks 2-3 tundi pikk, soovitame tasu võimalusel tõsta, et paista teiste pakkumiste hulgast silma ja saada tõepoolest asja oskav ja tore abiline oma ettevõttele.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kui soovin leida tööampsajat pikemaks ajaks kui kuu, kuidas ma tööampsu kuulutuse sisestama pean?
  Tavaliselt on sel puhul sisestatud meie juurde nädala kuni 1 kuu pikkune nö. katseaja tööamps ja kirjeldusse kirja pandud, et sobivusel jätkub tööampsu pikemaks ajaks. Sel juhul saad aimu, kuidas koostöö tööampsajaga sujub ning soovi korral saate peale tööampsu lõppu omavahel töölepingu sõlmida.
  Kui see variant sulle ei sobi, võta julgesti ühendust kasutajatoega ja mõtleme koos midagi välja.
  Kas see vastas su küsimusele?

Mis juhtub pärast tööampsu sisestamist?

 • Kui kiiresti ma tööampsajad leian?
  See oleneb natuke sellest, millist tööampsajat appi vaja on, kuid tavaliselt leiab piisava arvu kandidaate juba esimese päevaga. Meie rekord on 3 minutit :)
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kus ma näen inimesi, kes on mu tööampsule kandideerinud?
  Kui keegi kandideerib, saate e-mailiga teate, kus näete lühikokkuvõtet uutest kandidaatidest ja saate neid lingi kaudu ka kohe lähemalt vaadata. GWB lehele niisama sisse logides leiate kandidaadid iga kuulutuse alt rubriigist „Minu tööampsud“ Seal saate neid ka välja valida.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kes teeb valiku tööampsajate väljavalimiseks?
  Ettevõtetel on vaba voli ise valida endale sobivaimad ja meeldivaimad kandidaadid! :) Seda saab vaid mõne hiireklikiga teha ,,Minu tööampsud” rubriigis valides sealt välja tööampsu, kuhu parasjagu tööampsajat valida soovitakse. Loomulikult on meie klienditugi igati nõu ja jõuga abiks, kui ei suuda otsustada või ei tea kohe üldse, keda võtta.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas ma saan enne tööampsajate väljavalimist nendega suhelda ja neid näiteks tööintervjuule kutsuda?
  Tööintervjuud on mõistlik teha väga keerukate või pikemaajaliste tööampsude puhul. Üldiselt saab enamike tööampsude puhul teha julgelt valiku inimeste motivatsioonikirjade ja GWB profiili alusel. Kui soovid mõne kandidaadiga esmalt siiski telefonis suhelda või kohtuda, küsi meie klienditoelt kontakte ja hoia meid kursis asjade käiguga. Ilma küsimata me kandidaatide kontaktandmeid kandideerimisel ei avalda.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis on viimane hetk oma valiku tegemiseks?
  Et anda kandidaadile mõistliku aja plaanide kinnitamiseks ja tööampsuks ette valmistamiseks, tuleb valida sobivad tööampsajad hiljemalt 24 tundi enne tööampsu algust. Kui sisestad kuulutuse juba vähem kui 24 tundi enne tööampsu algust, võib loomulikult ka väiksema etteteatamisega kinnitada. Kõik sõltub konkreetsest tööampsust. :) Et garanteerida, et inimene ikka kohale jõuab, ei tasu jätta valiku tegemist viimasele minutile.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis siis saab, kui ma ei leia sobivat tööampsajat?
  Juhul kui sobivat tööampsajat ei leidnud, siis teenustasu maksma ei pea. Küll võid pöörduda meie kasutajatoe poole, kes annaks sulle nõu, mida oma tööampsus muuta, et see tööampsajate jaoks atraktiivsemaks muuta.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas ma saan tühistada juba sisestatud tööampsu?
  Jah, see võimalus on olemas. Juhul kui keegi ei ole veel kandideerinud, ei juhtugi midagi. Kui aga keegi on juba kandideerida jõudnud, peame süsteemi kaudu saatma kandidaatidele info tühistamise põhjuse kohta. Sellisel juhul võtke meiega otse ühendust näiteks läbi live chati. Kui tühistatakse kandidaatidega tööampsu, siis rakendame miinimumtasu 25 eurot, sest selline olukord tekitab juurde tööd meie klienditoele ja ei paku väga head kogemust meie kasutajatele.
  Kas see vastas su küsimusele?

Mis juhtub pärast tööampsu tegemist?

 • Mida tähendab töömahu kinnitamine?
  Mida tähendab töömahu kinnitamine?
  Töömahu kinnitamine tähendab, et märgid GWB süsteemis üles, mitu tundi tööampsaja tööampsul tegi. Seda saab teha pärast tööampsu lõppemist rubriigis „Kinnita töömaht”. Sama teeb ka tööampsaja. Nende andmete klappimise alusel edastame arve. Töömahu kinnitamiseks on aega 3 tööpäeva peale tööampsu lõppu.
  Mõnel tööampsul ei saa hästi tunde lugeda (kogutasuga tööampsude puhul), kuna tegu näiteks tüki- või tulemustasuga tööampsuga. Sellisel puhul tuleb kinnitamisel sisestada hoopis teenitud brutopalga suurus.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas anda tööampsajatele tagasisidet?
  Kui tööampsaja on tööampsu ära teinud, avaneb võimalus talle tagasisidet anda. Seda saab teha, valides menüüst „Hinda tööampsajaid”. Teie tagasisidet ootame kindlasti küsimusele: Kas võtaksite antud tööampsu tegija uuesti tööampsule? Lisaks saate hinnata soovi korral ka tööampsajate erinevaid omadusi ning jätta ka kirjalikult tagasisidet.
  Kirjalik kommentaar on hiljem tööampsaja profiilis näha ka teistele tööampsu pakkujatele, kelle juurde ta kandideerib.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma saan tubli tööampsaja uuesti appi kutsuda?
  Kõige lihtsam on vajutada menüüs nupule “Kutsu tööle”. Pead sisestama tööampsaja nime, keda uuesti kutsuda soovid ja lühikese kirjelduse, mis tööampsuga tegu on. Juhul kui sul tööampsaja nimi meelde ei tule, otsi see üles juba oma lõppetund kuulutuste alt. Lehel https://goworkabit.com/company/allprojects kerige alla, et leida “Tööde ajalugu” ja seal valige välja juba sobiv tööamps, kus teil head tööampsajad abis käisid.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis siis saab kui tööampsaja ei tee tööampsu ära?
  Tööampsu pakkujal on kohustus maksta ainult tehtud tööampsu eest. Seega kui tööampsaja tegi näiteks ära ainult pool mahust, siis maksadki talle ainult pool töötasu.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis saab kui keegi mu lao maha põletab või kõik ära varastab?
  Sellisel juhul tuleb ilmselt kaasata politsei ja antud tegude eest vastutab kuritöö tegija. Selleks, et sellist asja ei juhtuks, leidke alati uuele tööampsajale omalt poolt vastutav isik. Ja mitte ainult selleks, et vaadata, et ta midagi ei varastaks, vaid pigem selleks, et anda tööampsajale kätte ülesanded, mida ta tööampsul saavutama peab ja olla olemas, juhul kui tal tööampsuga seoses küsimusi tekib.
  Kas see vastas su küsimusele?

Tööload ja vastutus

 • Mis riikides läbi GoWorkaBiti tööampse teha saab?
  Hetkel on võimalus tööampse leida nii Eestis kui ka Leedus. Juba õige pea oleme laienemas ka teistesse Euroopa riikidesse, nii et juhul kui sa soovid, et hoiaksime sind kursis, kui me ka sinu riiki laieneme, anna sellest märku support@goworkabit.com. Seadused nõuavad igas riigis tööampsamiseks sealset tööluba, seega kui kandideerid esimest korda või mõne uue riigi tööampsule, siis me palume sul tõestada, et sul on antud riigi tööluba olemas.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mis asi on tööluba?
  Igas riigis on see erinev tõend, mis kinnitab, et sa päriselt eksisteerid ja tohid antud riigis töötada :) Sõltuvalt riigi seadusandlusest võib see olla näiteks su isikukood või maksunumber.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas tööluba tõestada saab?
  „Minu profiili“ alt leiad nupu „Tööload“, kust saad kõiki oma töölubasid hallata ja kinnitada.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mille eest vastutab tööampsu pakkuja?
  GoWorkaBit on tööampse vahendav platvorm. GoWorkaBiti platvormilt saad teada iga konkreetse tööampsu jaoks olulise teabe (aeg, koht ja tasu on määratud tööampsus). Tööampsu pakkuval ettevõttel on kohustus täita elementaarsed ohutusnõuded tööampsu tegemise kohas ja viia tööampsu tegijale läbi esmane juhendamine, sh ohutusalane ning tutvustada tööampsu tegemise keskkonda, võimalikke ohte, varuväljapääsude ja tulekustutite asukohti jne. Tööampsaja ja tööampsu pakkuja vahelise suhte puhul on tegemist suulise käsundussuhtega/lepinguga
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mille eest vastutab tööampsaja?
  Oluline on, et sa (tööampsaja) jälgiks tööampsu tehes selleks ettenähtud ohutusnõudeid, tegutseksid tööampsu pakkuva ettevõtte suhtes lojaalselt ja vajaliku hoolsusega ning võtaks ohu tekkimisel tarvitusele asjakohased meetmed kahju vältimiseks ning sa teavitad kahju tekkimisest tööampsu pakkujat. Tööampsu tehes vastutad sa ka ise oma tervise ja ohutuse eest. Kui tunned, et sul napib oskusi või tunnetad ohtu, on sul õigus ja kohustus tööampsust keelduda.
  Kas see vastas su küsimusele?

Olulised nõuanded tööampsajatele

 • Kandideeri tööampsule ainult siis, kui oled 100% kindel, et saad selle ka ära teha.
  Sest kui sind välja valitakse ja sa ikkagi ei saa kohale minna, jääb mõni teine sellest võimalusest ilma. Lisaks tekitad veel tööampsu pakkujale ehk ettevõttele peavalu, kust ta ruttu sulle asendaja leiaks.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Loe tööampsu kirjeldus korralikult läbi.
  Vaata, et vastaksid kõikidele nõudmistele, mis ettevõte on tööampsu kirjelduses ette seadnud. Nt et sul oleks olemas kehtiv tervisetõend, autojuhiluba või mingi konkreetne oskus, mida tööampsu tegemiseks tarvis läheb.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Pärast kandideerimist annab tööampsu pakkuja teada, kas valis sind tööampsule välja.
  Ettevõte teeb oma valiku vastavalt profiilides olevale infole ja varem saadud hinnangutele. Kohe kui ettevõte on valiku teinud, saabub sulle e-maili teel teade, kas osutusid valituks või mitte. Kui siiski selgub, et mingil ootamatul põhjusel ei saa sa tööampsule minna, anna sellest kindlasti teada, tühistades enda kandidatuur (vajuta konkreetse tööampsu juures “Tühista”). See annab ettevõttele mingigi võimaluse kellegi teise sinu asemel välja valida.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Oled tööampsule kinnitatud, aga ei saa kohale minna?
  Esiteks: anna sellest kindlasti märku! Jäta meelde, et kui oled ettevõtte poolt tööampsule valitud ning siiski pead tööampsule mineku tühistama, jääb sellest sinu profiilile märk külge. Lisaks ei saa sa 24h uuele tööampsule kandideerida. Iga järgmine kord kui kuhugi kandideerid, näevad tööampsu pakkujad, et oled varem pärast tööampsule kinnitamist mingil põhjusel alt ära hüpanud. Nii et proovi seda olukorda vältida, kui soovid, et sinu võimalused tööampsule valituks osutumisel võimalikult kõrged püsiksid. Pärast kolme tühistamist, mis on toimunud 24h enne tööampsu algust kaob sul võimalus GoWorkaBiti kaudu endale tulevikus tööampse leida.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Sa ei ilmu tööampsule kohale ja ei ole sellest ka ettevõttele märku andnud?
  See on kõige halvem asi, mida sa üldse teha saaksid. Esiteks jäi kellelgi teisel võimalus tööampsule minna sinu tõttu kasutamata, ettevõttel jääb töö tegemata ja sa tekitad sellega kõikides osapooltes pahameelt ning peavalu. Sellise käitumise puhul me enam sind GoWorkaBiti kaudu uutele tööampsudele kandideerida ei lase ning pead leidma endale teise kanali, kust kaudu töid leida.
  Kas see vastas su küsimusele?

Konto seaded

 • Tegin kogemata tööampsaja konto kuigi tahtsin olla tööampsu pakkuja või vastupidi.
  Tegijal ikka juhtub. Anna kasutajatoele teada kas live chatis (lehe all paremas nurgas) või support@goworkabit.com ja me saame su konto ümber vormistada.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma parooli vahetan?
  Parooli vahetamiseks pead menüüd valima ''minu eelistused'' ning seejärel kerid lehe alla ossa ja seal leiad parooli vahetamise võimaluse.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Ma unustasin oma parooli ära, kuidas ma uue saan?
  Sisse logides saad tellida uue parooli vajutades “Telli uus parool”( selle leiad sisselogimise juurest parooli kastikese alt) ja järgides meili peale tulnud juhiseid. Abi võib küsida ka meie klienditoelt! :)
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kuidas ma oma e-maili vahetada saan?
  E-maili saada vahetada “Muuda CV-d” alt, mis asub omakorda „Minu eelistuste all” . Pea meeles, et pärast e-maili muutmist tuleb see sul uuesti kinnitada. Selleks jõuab su uuele e-mailile kiri, millel pead juhendatud nupule vajutama.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas mul võib olla mitu kontot?
  Sul võib küll olla mitu kontot, aga tööampsule kandideerimiseks pead kinnitama oma isikukoodi ja mitu korda sama isikukoodi kinnitada ei saa. Seega kandideerimiseks saad kasutada siiski vaid ühte kontot.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Kas ma pean andma oma päris nime ja telefoni numbri?
  Jah, sest kui sind on tööampsule valitud tahaksime sulle sellest kiiresti sms-i teel teada anda. Sinu telefoni numbrit me niisama kellelegi ei jaga, kui siis vaid ettevõttele, kes sind oma tööampsule välja valinud on.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Miks te vajate mu isikukoodi?
  Sinu isikukoodi on vaja, et kinnitada tööloa olemasolu ja sind tööampsajana registreerida.
  Kas see vastas su küsimusele?
 • Mida teha, kui ma ei taha enam GoWorkaBiti kasutaja olla?
  Kui sa ei soovi enam mingil põhjusel GWB keskkonda kasutada ja tahad kontost loobuda, saad oma kasutaja kustutada „Minu eelistused“ alt, lehe alumises osas on ohutsoon, kust leiad rohelise nupu - kustuta konto. Kui sul pole mitte ühtegi pooleliolevat kandideerimist ja sa pole kunagi meie kaudu töötanud, saadki enda konto lihtsalt ära kustutada. Kui oled varem juba töötanud ja kontot ise kustutada ei saa, siis palun võta ühendust meie kasutajatoega (kirjuta support@goworkabit.com või lehe paremal allservas live chatti) – ta aitab sul kasutaja sulgeda nii, et sa ei saaks enam meie poolt teateid.
  Kas see vastas su küsimusele?