Väike amps Pole inimest, pole probleemi? Vastupidi!

Iga ettevõtte suurim väärtus on tema inimesed.

Paraku on nii, et mida hinnalisem asi, seda suuremad riskid. Kui kriimustus tuliuue sõiduauto esitiival su hulluks ajab, mis veel siis saab, kui kõige olulisem töötaja kõige kriitilisemal päeval haigestub?

Kuidas reageerid, kui su ettevõtte töökoormus pidevalt muutub ja ühtäkki vajad rohkem kui ühte kõige olulisemat töötajat? Äkki on neid mõnikord isegi vähem vaja? Võib-olla toimub su firmas töö hoopis vahetuste kaupa?

Kus probleemi näeme laita me, seal tuleme ja aitame!
Su ettevõte vajab kiiresti tööjõudu, sest

mõni töötaja jäi haigeks

ettevõtte töömaht kasvas ajutiselt päevaks kuni nädalaks

tulemas on paaripäevane kuni nädalane projekt

Probleemi tunnistamine on esimene oluline samm. Ülejäänud sammud jäta meie hooleks. GoWorkaBit on aidanud aastaid Eesti ettevõtetele töötajaid leida. Küll päevaks, küll kuuks, küll aegade lõpuni. Ehk täpselt nii kauaks, kui sul vaja on.

Sa oled õiges kohas. Ja mis veel tähtsam – heades kätes. Me ei puhka enne, kui su probleem on lahendatud, sina võid aga kohe praegu korraks kerra tõmmata. Enne loe muidugi lõpuni, kuidas me su hädast välja aitame.

Meid on terve armee

GoWorkaBiti süsteemi registreerub igas kuus 1000 uut tööhuvilist. Kokku on meie andmebaasis üle 200 000 inimese. Lugesid õigesti – GoWorkaBitil on pea neli Lauluväljaku täit inimesi, kes tahavad sulle kohe appi tulla. Ja kui soovid, siis ka laulda.

Kõige rohkem on meil väikese ampsu jaoks lao-, tootmis-, jaekaubandus- ja majutuskogemusega inimesi. Kuna väike amps on lühiajaline, siis kasutatakse seda tavaliselt töödeks, mis ei eelda tippspetsialisti kvalifikatsiooni ega oskusi. Väikese ampsu sooritab kõige edukamalt lahtise peaga ettevõtlik inimene ja neid on meil kuhjaga.

Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Ära meid usu. Usu ettevõtjaid, kes on juba aastaid koos GoWorkaBitiga oma kiireid tööjõumuresid lahendanud.

Hea küll. Sõnadega teete suure linna, kuidas on lood kätega?

GoWorkaBiti abil töötaja leidmine on sama lihtne nagu seitsme piires arvutamine. Täida kruus kuuma kohviga, nõjatu tooli seljatoele ning tee nii:

Sisesta oma soov GoWorkaBiti süsteemi. Kirjelda, milline töö tegemist vajab – millal, kus ja millise tasu eest.

Aitame su tööampsu vajadusel paremini sõnastada. Mitte et sa ei teaks, millisele tööle inimest otsid. Tead muidugi. Asi lihtsalt selles, et mida täpsemini sa oma tööampsu kirjeldad, seda suuremat põnevust ja usaldust see tugevates kandidaatides tekitab.

Me saadame info sinu tööampsu kohta tuhandetele inimestele, kes on just sinu valdkonna, asukoha ja töötasu kohta soovi avaldanud.

Toetame soovi korral sinu kuulutust sotsiaalmeedia kampaaniaga ja suuname selle õigele sihtrühmale, et uue tööpakkumise levikut suurendada. Kampaania on mõistlik juhul, kui otsid suuremat hulka inimesi (10+). Lisakampaania hind on 50 € + km.

Huvilised annavad meie süsteemi kaudu endast sulle märku. Sa näed nende profiili, motivatsioonikirja (ehk seda, miks nad just sinu juures tahavad töötada) ja hinnanguid varasemalt tehtud töödele.

Sina teed valiku, keda tahad tööle kutsuda. Vajadusel anname sulle siingi nõu.

Inimene tuleb tööle ja elu on veelgi ilusam. Meie saadame sulle arve ainult nende töötundide eest, mille inimene reaalselt Sinu juures töötas. Tasu maksame töötegijatele meie, lisaks deklareerime ja tasume kõik maksud ning registreerimine töötajad ka e-MTAs. Sinu jaoks tähendab see null bürokraatiat, null lisaraha ning null ajakulu. Ise tead, mida ootamatult sülle kukkunud vahenditega peale hakkad.