Lihtsad tööpakkumised lisaraha teenimiseks. Sina valid!

Vali ise, millal ja kus sa tööd teed

Loo konto
Mis on lühiajalised tööampsud?

Siit leiad tööampsud, kus ettevõtetel on mingil erakorralisel põhjusel tarvis tööle abilisi. Olgu see siis seetõttu, et neil toimub mõni ühekordne üritus, keegi oma töötajatest jäi haigeks või mõni tööülesanne, mis ei lange otseselt ühegi oma töötaja töökohustuste hulka, vajab tegemist. Lühiajalised tööampsud kestavad tavaliselt üks-kaks päeva ning venivad kõige rohkem nädala pikkusteks.

Mis on pikaajalised tööampsud?

Pikaajalised ampsud GoWorkaBiti mõistes kestavad paarist nädalast paari kuuni. Need on tööampsud, kus on vaja asendada puhkusele läinud inimesi, teha hooajatöid ning muid projektipõhiseid töid, mis paari päevaga tehtuks ei saa ning vajavad töötegija poolt järjepidevust.

Mis on töösurfamine?

Töösurfamine on elustiil. Töösurfamise abil võid teenida oma põhisissetuleku GoWorkaBiti kaudu ning sa ei pea muretsema, et äkki tööandjad sind mõnele tööampsule välja ei vali. Siit hakkad tulevikus leidma ameteid, kuhu vajatakse pidevalt abilisi (nt andmesisestustööd, inventuurid, klienditeenindus riidepoodides jne). Sa pead ainult korra endale meelepärasele ametile kandideerima ning kui sind välja valitakse, saad end hakata ilma uute kandideerimisteta lihtsalt tööle kirja panema. Just nendel päevadel, mil sulle sobib. Ja korraga võid surfata tööd kasvõi 10s ametis korraga.

Tänan sind vastuse saatmise eest!