Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 383 900 €

Eurot teenitud tasuna

7 438

registreerunud klienti

322 841

aktiivset tööampsajat

2 808 900

tundi ülesandeid täidetud

Multiamps - uut moodi tööpakkumine

Klienditeenindaja/kokk nädalavahetusteks!

Vajame hooajalisse toitlustushaagisesse klienditeenindajat/kokka!

Töö sisuks on klientide sõbralik teenindamine, kohvi valmistamine ja tellimuste vastu võtmine. Kindlasti tuleb kasuks, kui omad varasemat teenindaja kogemust.

Ideaalis oleks hea kui omad ka varasemat töökogemust koka erialal ning toitlustuse maailm on Sulle tuttav. Kindlasti peaks Sul olemas olema tervisetõend ning hügieeninõuete kohapealt järeleandmisi ei tee, kuna see on Sinu töös A ja O. Kaubaga tegelema ei pea, sellega tegeb eraldi inimene.

Töö toimub N-P kella 12.00-20.00.

Antud tööpakkumise näol on tegu uudse multiampsuga. See tähendab, et kui pärast kandideerimist ettevõte sind välja valib, pääsed ligi antud ameti töögraafikule. See annab sulle võimaluse lisada end ise sulle sobivatel päevadel tööle ja täpselt nii tihti kui ise soovid. Ilma kogu kandideerimise ja vastuse ootamise protsessita.