Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 144 300 €

Eurot teenitud tasuna

6 407

registreerunud klienti

245 105

aktiivset tööampsajat

1 720 600

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Projekti kirjutamine (Turismisektori tootearenduse toetus EAS)

Otsime kogenud projektikirjutajat, kes aitaks meil koostada turismisekori tootearenduse projekti EAS'ile esitlemiseks https://www.eas.ee/teenus/turismi-tootearenduse-toetus/.

Põhjalik ingliskeelne äriplaan on meil juba olemas ja ootab vaid professionaali kätt kes paigutaks selle EAS'i ning vastava projekti raamistikku! Vajame Taotlust EASi vormil, Projekti plaani EASi vormil ning projekti eelarvet ja finantsanalüüsi EASi vormil.

Tööaeg on meil paindlik, eeldatavalt kulub sellele tööle umbes nädal ja viimistletud projekt peaks esitamiseks valmis olema novembri esimeses pooles. Töö saame edukalt tehtud ka kaugtöö vormis.

Edukal kandidaadil on hea eesti keele oskus ja hulk edukat projektikirjutamise kogemust. Lisaks on vajalik hea tehniline taip ja tehnilise inglise keele oskus, kuna projekti sisaldab tehnoloogilisi termineid aga ei midagi keerulist. Teeme Teiega rõõmsalt koostööd, sest toetust on meil vaja.

Kuna projekt sisaldab ärisaladusi sõlmime valitud projektikirjutajaga ka konfidentsiaalsuslepingu (NDA).

Kandideerimisel palun kirjelda oma eelnevaid kogemusi EAS'ile projektide kirjutamisel ning lisa ka kas esitatud projektid olid edukad või mitte.

Kui sa leiad, et pakutav tasu ei ole kooskõlas Sinu oskuste ja kogemustega, siis tee julgelt kandideerimisel omapoolne pakkumine.