Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 660 900 €

Eurot teenitud tasuna

6 721

registreerunud klienti

256 324

aktiivset tööampsajat

1 947 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Isuäratavate salatite valmistaja toiduainetööstusesse (Lunden Food OÜ)

Tööampsu pakkujast

Meie tubli abilisena hakkad Sa valmistama maitsvaid salateid, mida saab osta Eestis näiteks tanklates, kaubanduskettides või Tallinna-Helsinki vahet sõitvatel laevadel. Salatite valmistamine toimub käsitisi, kuigi osaliselt tuleb kasutada ka masinaid.

Meil on uued ja puhtad tööruumid ja kaasaegne sisustus. Selleks, et meie kliendid saaksid süüa alati värskeid toite, toimub nende valmistamine temperatuuril 6 kraadi. Mõned meie uued töötajad on algul pisut kartnud, et kuidas nad jahedas töötamisega hakkama saavad, kuid tegelikkus on see, et sellega harjutakse väga kiiresti.

Selleks, et sa tunneksid ennast tööl mugavalt, siis võta kaasa soojad riided. Hügieeniriided (valge kittel, püksid, jalatsid ja mütsid) me väljastame sulle kohapeal.

Selleks, et meile tööle kandideerida, ei pea Sul olema mingit varasemat kogemust. Piisab kui Sa oled kohusetundlik ja tahad valmistada inimestele maistvaid salateid. Meie õpetame Su kohapeal välja!

Sinu uus töökoht asub Loo alevikus, Vahe tee 16 (endine aadress Vibeliku tee 21 E)- Tallinna piirist ca 4 km Peterburi poole sõites. Meie bussid toovad Sind tööle ja viivad õhtul tagasi nii Tallinnast (Lasnamäelt, Kesklinnast, Mustamäelt, Kristiinest) kui ka Maardust. Väljavalitud ampsajatele saadame bussigraafiku ja peatuste asukohad.

Töö toimub meil ainult päevases vahetuses pika ja lühikese nädala graafiku alusel. Tööpäev algab kell 7:00 ja lõpeb kell 19:00. Iga 2 tunni tagant meil on ettenähtud tasustatud pausid (10-15 minutit). Näide töögraafikust: 13 ja 14 oktoober tööl, 15, 16 ja 17 oktoober vaba, 18 ja 19 oktoober tööl, 22, 23 ja 24 oktoober vaba, 27 oktoober tööl (täpne graafiku lepitakse kokku vahetuse vanemaga, kui sul on juba eelistusi graafiku osas pane need kandideerimisel kirja).

Lunden Foodis töötavad vastutustundlikud ja positiivsed inimesed, kes räägivad nii eesti kui ka vene keelt ja tunnevad end siinses keskkonnas koduselt.