Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 398 400 €

Eurot teenitud tasuna

7 438

registreerunud klienti

322 997

aktiivset tööampsajat

2 811 000

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Pizzameister/klienditeenindaja Laulasmaa Peetri Pizzas

Tööampsu pakkujast

Laulasmaal asuv Peetri Pizza ootab oma tiimi juurde pizzameister/klienditeenindajat!

NB! Tegemist on lepingulise püsitöö pakkumisega!

Peamiseks tööülesandeks on pizzade valmistamine klientide soovi järgi, tooraine ettevalmistus, saali korrashoid ja klientide teenindus kassas ning telefoni teel.

Meie tiimi sobib hästi aus, kohusetundlik ja avatud suhtlemisega töötaja, kes räägib vähemalt suhtlustasandil eesti keelt.
Eelnev klienditeenindus kogemus tuleb kasuks, aga pizzameistriks koolitame juba kohapeal!

Meilt leiad lisaks nooruslikule ja positiivsele kollektiivile ning kaasaegsele töökeskonnale ka pikaajalise ja kindla töösuhte.

Tublil töötajal kes on end pizzameistrina tõestanud on võimalus võtta juurde ka töökohustusi ja vastutust ning kasvada 2 pitsakoha juhatajaks.

Ootame uut kolleegi kampa täistööajaga ja töö käib meil graafiku alusel- lühike ja pikk nädal, lühike nädal K ja N, pikas nädalas on E,T,R,L ja P ning tööaeg on 10:30-21:00.