Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€17,121,600

of salary earned

7,551

employers signed up

331,334

active job seekers

2,915,500

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

LPP TALLINNA kaupluste klienditeenindajate tiim - CROPP, SINSAY, RESERVED, MOHITO, HOUSE

About the employer

Suurim rõivabrändide multiamps!

Kui sulle meeldib mood ja klienditeenindus ning tahaksid suvel minna appi riidepoodidesse, siis oled jõudnud õigesse kohta!

Otsime tiimi, kes oleks valmis käima Tallinna erinevates rõivabrändide kauplustes abiks!

Sinu ülesandeks on klientide teenindamine, müügisaali korrastamine, riietuskabiinide korrastamine, kauba väljapanemine ja vajadusel ka vastu võtmine kaubahommikutel. Oluline on, et sul silm särab ja sulle meeldiks inimestega suhelda ning tõttaksid vajadusel klientidele appi!

Abilisi otsime järgmistele brändidele: Cropp, Reserved, Mohito, Sinsay, House

Graafik on Tallinna ülene ja töö toimub Kristiine keskuses, Rocca al Mares, Ülemiste keskuses ja Nauticas. Tiimis olles, saad valida ise graafikust just need ajad, mis sulle sobivad.

Lõunapausid on meil tööpäeva pikkusest olenevalt järgnevalt:

0-4h - pausi ei ole,

4.5-6h - 15 minutit pausi

6.5-12h tööpäev 30minutit ja 30 minutit (kokku 1h) pausi. Ainult pikema tööpäeva puhul on teine 30min pausi tasustatud - ülejäänud pausid on kõik tööaja sisse arvestatud.

Söögi võid enamasti kaasa võtta või siis kaubanduskeskusest koha pealt osta. Söömiseks on olemas puhkeruum.

Kandideerides palun anna meile märku, millistes kauplustes sooviksid abis käia ja mitu korda nädalas jõuad appi tulla. Oluline on arvestada, et oleksid valmis vähemalt 2 kuud töötama.