Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

17 736 800 €

Eurot teenitud tasuna

7 627

registreerunud klienti

338 057

aktiivset tööampsajat

3 009 200

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

LPP TALLINNA kaupluste klienditeenindajate tiim - CROPP, SINSAY, RESERVED, MOHITO, HOUSE

Tööampsu pakkujast

Suurim rõivabrändide multiamps!

Kui sulle meeldib mood ja klienditeenindus ning tahaksid suvel minna appi riidepoodidesse, siis oled jõudnud õigesse kohta!

Otsime tiimi, kes oleks valmis käima Tallinna erinevates rõivabrändide kauplustes abiks!

Sinu ülesandeks on klientide teenindamine, müügisaali korrastamine, riietuskabiinide korrastamine, kauba väljapanemine ja vajadusel ka vastu võtmine kaubahommikutel. Oluline on, et sul silm särab ja sulle meeldiks inimestega suhelda ning tõttaksid vajadusel klientidele appi!

Abilisi otsime järgmistele brändidele: Cropp, Reserved, Mohito, Sinsay, House

Graafik on Tallinna ülene ja töö toimub Kristiine keskuses, Rocca al Mares, Ülemiste keskuses ja Nauticas. Tiimis olles, saad valida ise graafikust just need ajad, mis sulle sobivad.

Lõunapausid on meil tööpäeva pikkusest olenevalt järgnevalt:

0-4h - pausi ei ole,

4.5-6h - 15 minutit pausi

6.5-12h tööpäev 30minutit ja 30 minutit (kokku 1h) pausi. Ainult pikema tööpäeva puhul on teine 30min pausi tasustatud - ülejäänud pausid on kõik tööaja sisse arvestatud.

Söögi võid enamasti kaasa võtta või siis kaubanduskeskusest koha pealt osta. Söömiseks on olemas puhkeruum.

Kandideerides palun anna meile märku, millistes kauplustes sooviksid abis käia ja mitu korda nädalas jõuad appi tulla. Oluline on arvestada, et oleksid valmis vähemalt 2 kuud töötama.