Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 981 100 €

Eurot teenitud tasuna

6 819

registreerunud klienti

259 874

aktiivset tööampsajat

1 998 200

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

LPP TALLINNA kaupluste klienditeenindajate tiim - CROPP, SINSAY, RESERVED, MOHITO, HOUSE

Tööampsu pakkujast

Selle suve suurim rõivabrändide multiamps!

Kui sulle meeldib mood ja klienditeenindus ning tahaksid suvel minna appi riidepoodidesse, siis oled jõudnud õigesse kohta!

Otsime suveks tiimi, kes oleks valmis käima Tallinna erinevates rõivabrändide kauplustes abiks!

Sinu ülesandeks on klientide teenindamine, müügisaali korrastamine, riietuskabiinide korrastamine, kauba väljapanemine ja vajadusel ka vastu võtmine kaubahommikutel. Oluline on, et sul silm särab ja sulle meeldiks inimestega suhelda ning tõttaksid vajadusel klientidele appi!

Abilisi otsime järgmistele brändidele: Cropp, Reserved, Mohito, Sinsay, House

Graafik on Tallinna ülene ja töö toimub Kristiine keskuses, Rocca al Mares, Ülemiste keskuses ja Nauticas. Tiimis olles, saad valida ise graafikust just need ajad, mis sulle sobivad.

Lõunapausid 30 minutit on kõigis kauplustes tasustamata. Söögi võid enamasti kaasa võtta või siis kaubanduskeskusest koha pealt osta. Söömiseks on olemas puhkeruum. 15 minutilised puhkepausid on tööaja sees.

Kandideerides palun anna meile märku, millistes kauplustes sooviksid abis käia ja mitu korda nädalas jõuad appi tulla. Oluline on arvestada, et töö kestab terve suve ja ootame, et oleksid valmis vähemalt 2 kuud töötama.