Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 475 000 €

Eurot teenitud tasuna

5 852

registreerunud klienti

225 299

aktiivset tööampsajat

1 296 200

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Lasnamäe Bauhof otsib e-poe komplekteerijaid!

Seoses suurenenud e-poe müügiga otsime oma e-poe osakonda komplekteerijaid. Töö sisuks on kauba komplekteerimine tellimuse alusel, kauba pakkimine ning sildistamine.

Selga panna mugavad riided ja jalanõud, soovitavalt ka soojem fliis.

Töötajale on ette nähtud tasustamata lõunapaus 30 minutit (+ puhkepaus + juhendamine). Lõunasöögi võib ise kaasa võtta (toitu saab soojendada) või külastada lähedalasuvat toidupoodi.

Tööle kandideerimise nõue: Tööandjal on õigus küsida töötajalt, kas ta on kokku puutunud COVID-19 nakkusega inimestega. Samuti on tööandjal õigus küsida töötaja kinnitust, et töötaja terviseseisund ei takista tööülesannete täitmist ega ole ohuks teistele töötajatele või klientidele.

Tööandja tagab isikukaitsevahendite ja desinfitseerimisvahendite kättesaadavuse töökohal (mida kasutatakse vastavalt kasutusjuhendile ja tööandja antud juhistele). Töökindad ja näomask on tööandja poolt.