Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

8 551 100 €

Eurot teenitud tasuna

6 303

registreerunud klienti

239 665

aktiivset tööampsajat

1 627 300

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tootekataloogide komplekteerija

Vajame abikäsi tootekataloogide kokkupanemisel (materjalinäidiste komplekteerimine ja kataloogi sisse kleepimine). Töö ei ole keeruline, aga nobedad näpud ja korrektsus on väga olulised.

Seega - tule paariks päevaks tööle moodsasse digitrükikotta! Meil on linna parim kollektiiv ja suurepärane töökeskkond :)

Tööaeg on 8.30-17.00. Tasustamata lõunapaus on 30 minutit. Võid toidu ise kaasa võtta (meil on töötajate kasutada köök, kus on absoluutselt kõik vajalik olemas), aga otse meie kõrval on ka Maxima ja söökla.

Töökeeleks on eesti keel.

Trammid number 1 ja 2 peatuvad otse ukse ees, aga olemas on ka parkimiskoht autole.

Kandideerimise tingimus: Tööleasuja kinnitab, et ei ole viimase 10 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigustunnustega inimestega ja tema enda tervislik seisund võimaldab pakutud tööd teha ning see ei kahjusta kaastöötajaid. Tööandja tagab töökohal käte desinfitseerimise ja maskide kasutamise võimaluse.