Suur amps Suur tükk ajab suu lõhki?

Mõnikord on nii, et sa ei jõua päris kõike oma ettevõttes ise ära teha. Ja teinekord juhtub sedagi, et lahendamist vajava ülesande jaoks pole mõtet uut inimest tööle võtta. Nii oledki lõhkise küna ees. Mõlemad valikud on võimatud – ise ei oska, kuid uus töötaja paiskaks palgakulud tasakaalust välja. Õnneks on sul kolmas võimalus. Õnneks oleme sul meie.

Oled hädas, sest sul on vaja

leida terveks hooajaks inimene (olgu siis paariks nädalaks või kasvõi pooleks aastaks)

leida puhkuse asendaja, näiteks bürooassistent või sekretär

leida konkreetse projekti juurde spetsialist (müük, turundus, IT, kirjutamine, tõlkimine jne)

Meid on palju. Nii arvuliselt kui oskuste poolest.

GoWorkaBiti süsteemi registreerub igas kuus 1000 uut tööhuvilist. Kokku on meie andmebaasis üle 200 000 inimese ehk tervelt kakskümmend Hiiumaad. Kujutad ette, kui palju seda on? No just.

Kuna meie andmebaas on lai, leidub tööampsu huviliste seas palju oma ala spetsialiste. GoWorkaBit on aidanud ettevõtetel leida turundajaid, arendajaid, müüjaid ja sekretäre. Aga ka logistika-, tootmis- ja ehitusvaldkonna spetsialiste kõrghooaja vajaduste täitmiseks.

Molekulaarbioloogia labori mehitamiseks soovitame ehk mujale vaadata, kuid muude ametimeeste ja -naiste leidmisel oleme sulle suurima rõõmuga abiks. Meie andmebaasis on ka palju välistudengeid, nii et leiad töötajad ka erinevate keelevajadustega projektidele.

Kuidas sa töötaja leiad

Sisesta oma soov GoWorkaBiti süsteemi. Kirjelda, milline töö tegemist vajab – millal, kus ja millise tasu eest.

Kui vaja, aitame su tööampsu paremini sõnastada. Mida täpsemini sa oma vajadusi kirjeldad, seda tugevamad kandidaadid leiad.

Me saadame info sinu tööampsu kohta tuhandetele inimestele, kes on just sinu valdkonna, asukoha ja töötasu kohta soovi avaldanud.

Toetame soovi korral sinu kuulutust sotsiaalmeedia kampaaniaga ja suuname selle õigele sihtrühmale, et uue tööpakkumise levikut suurendada. Kampaania on mõistlik juhul, kui otsid suuremat hulka inimesi (10+). Lisakampaania hind on 50 € + km.

Huvilised annavad meie süsteemi kaudu endast sulle märku. Sa näed nende profiili, motivatsioonikirja (ehk seda, miks nad just sinu juures tahavad töötada) ja hinnanguid varasemalt tehtud töödele.

Sina teed valiku, keda tahad tööle kutsuda. Vajadusel anname sulle siingi nõu.

Inimene tuleb tööle ja probleem leiab lahenduse. Meie saadame sulle arve ainult selle töömahu eest, mille inimene reaalselt sinu juures ära tegi. Tasu maksame töötegijatele meie, lisaks deklareerime ja tasume kõik maksud ning registreerime töötajad ka e-MTAs. Sinu jaoks tähendab see null bürokraatiat, null lisaraha ning null ajakulu.