Multiamps Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab

Kas sinu ettevõttes on töökohti, mille koormus kõigub kogu aeg. Mõnikord on sul vaja inimest paariks tunniks, siis vajad aga sama inimest kolm nädalat jutti. Milline töötaja on nõus pidevalt oma töökoormust ja sissetulekut muutma? Ja kui selline imeinimene peakski leiduma, siis äkki on tema haldamine keerukas ja kallis? No just.

Ent võib-olla polegi alati mõistlik püsivat töötajat värvata? Eriti olukorras, kus tööd on ühel päeval kümnele, järgmisel aga võib-olla ainult kahele inimesele. Äkki oleks sul abi tiimist, mille liikmed on valmis paaripäevase etteteatamisega tööle tulema? Ja täpselt nii palju tööd tegema, kui sul parajasti vaja läheb. Kas selline meeskond kõlab nagu muinasjutt, umbes nagu seitse pöialpoissi? Kui jah, siis meie oleme sinu Lumivalgeke. GoWorkaBiti abiga paned kiiresti kokku unelmate meeskonna: annad paar päeva ette teada ning seitse (või seitsesada) pöialpoissi on kohal.

Saa tuttavaks: multiamps!

GoWorkaBit paneb sulle kokku spetsiaalse meeskonna, mille liikmed hakkavad vastavalt vajadusele sinu juures tööl käima. Me kutsume taolist tiimi multiampsuks.

Sajad ettevõtjad nagu sina on meie süsteemis loonud endale multiapsajate meeskondi. Meie multiampsajad on reeglina GoWorkaBiti veteran-kasutajad ehk töötajad, kes nii ehk naa pidevalt meie kaudu tööampse teevad. Nad on jõudnud end teiste ettevõtete juures suurepäraste töötegijatena tõestada ning nende töötulemust saab usaldada.

GoWorkaBiti multiampsu on kasutanud näiteks riidepoed klienditeenindajate, laod laoabiliste ning tootmisettevõtted tööliste leidmisel. Multiamps on ideaalne lahendus selliste töökohtade täitmiseks, mida saab vahetustega teha.

Lauake kata end!

Kui muinasjutt, siis muinasjutt, eks? Annad korralduse ja laud on kaetud? Vajutad nuppu ja seitse pöialpoissi on ülehomme kohal? Peaaegu... Võta sülearvuti ette, tee brauser lahti ning astu mõned lihtsad sammukesed (seitsme penikoorma saapaid pole vaja):

Sisesta oma soov GoWorkaBiti süsteemi. Kirjelda, milline töö tegemist vajab – millal, kus ja millise tasu eest.

Kui soovid, aitame su multiampsu kuulutuse paremini sõnastada. Mida täpsemini sa oma vajadusi kirjeldad, seda tugevamad kandidaadid leiad.

Algab tiimi loomise etapp. Me saadame info sinu tööampsu kohta tuhandetele inimestele, kes on just sinu valdkonna, asukoha ja töötasu kohta soovi avaldanud.

Toetame soovi korral su kuulutust sotsiaalmeedia kampaaniaga ja suuname selle õigele sihtrühmale, et uue tööpakkumise levikut suurendada. Kampaania on mõistlik juhul, kui paned kokku suuremat tiimi (10+). Lisakampaania hind on 50 € + km.

Huvilised annavad meie süsteemi kaudu endast sulle märku. Sa näed nende profiili, motivatsioonikirja (ehk seda, miks nad just sinu juures tahavad töötada) ja hinnanguid varasemalt tehtud töödele.

Sina teed valiku, keda tahad oma tiimi kutsuda. Vajaduse korral anname sulle siingi nõu. Mõned ettevõtted on soovinud teha kasutajatega telefoniintervjuusid, ent kõige paremini töötab vana hea „oma silm on kuningas” põhimõte: sina kutsud töötaja kohale, tema teeb päevakese tööd ning sina saad tema tulemuslikkust tehtud töö põhjal hinnata.

Kui sul läheb mis tahes hetkel töötajaid vaja, sisestad antud ameti alla uue töögraafiku. Tiimiliikmed saavad end ise kirja panna ning teada anda, kes mis päeval tuleb. Samuti saad ära märkida, millistel päevadel oled valmis uusi huvilisi vastu võtma.

Meie saadame sulle arveid ainult selle töömahu eest, mis reaalselt sinu juures ära tehti. Tasu maksame töötegijatele meie, lisaks deklareerime ja tasume kõik maksud ning registreerime töötajad ka e-MTAs. Sinu jaoks tähendab see null bürokraatiat, null lisaraha ning null ajakulu.