Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,627,600

of salary earned

6,134

employers signed up

234,352

active job seekers

1,488,300

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tubli kassiir Kiili Konsumis (Coop Harju)

About the employer

Vajame töötajat kassasse kliente teenindama. Eelnev töö kassas tuleb kasuks. Tööpäev kassiirina hõlmab vajadusel ka müügisaalis kaupade välja panemist.

Kandideerimisel kirjuta palun, milline kokkupuude sul kassas töötamisel eelnevalt on. Täpsustava info saamiseks võime telefoni teel ühendust võtta.

Kassas töötaja peab olema vähemalt 18 aastane!

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada. Palume haigena mitte tööampsul osaleda.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit, mida ei tasustata. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised. Terve tööpäeva viibid sa jalgadel ja sul peab olema mugav liikuda.

Kohale saad tulla oma liiklusvahendiga. Ühiskondliku transpordi kasutamise korral palun tee enne kandideerimist selgeks, kas sul on võimalik ette antud tööajaks kohale jõuda ja peale tööpäeva lõppu transpordi peale jõuda.

Kui oled kauplusesse kohale jõudnud palun küsi teenindaja käest kaupluse vastutavat isikut või helista ja anna oma kohalolekust teada.

Enne kui tööampsule kandideerid, mõtle hoolega järgi, kas sa ikka tahad tööd teha. Kui oleme su välja valinud ja vahetult enne tööpäeva tühistad, siis oled võtnud ära teistelt huvilistelt võimaluse tööampsu teha ja meie töötajad jäävad ilma vajalikust abist.

Tööampsule kandideerimisel kirjuta palun, kuidas sa plaanid Kiili tööampsule kohale jõuda (valikuprotsessi lihtsustamiseks, kuna kui oled kaugemalt pärit, siis hakkame täiendavat infot selle kohta küsima vältimaks, et kui abilise välja valime avastatakse, et logistika tõttu ei saa ikkagi ampsul osaleda).