Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,627,900

of salary earned

6,134

employers signed up

234,353

active job seekers

1,488,400

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Rohuneeme väikepood vajab usinat töötajat (Coop Harju)

About the employer

Vajame usinat töötajat Rohuneeme väikepoodi saali kaupasid välja panema, riiuleid koristama. Kuna tegemist on väikepoega, siis tuleb tööd teha ka kassas. Eelnev töö kassas tuleb kindlasti kasuks, kuid oleme valmis ka kohapeal välja õpetama. Uut inimest juhendame alati enne tööle asumist.

Kassas töötaja peab olema vähemalt 18 aastane!

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada.

Rohuneeme väikepood asub mere ääres ja ilusate ilmade korral käib kaupluses palju kliente, seega tööpäevad on kindlasti sisukad.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit, mida ei tasustata. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised. Terve tööpäeva viibid sa jalgadel ja sul peab olema mugav liikuda.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga.

Enne kui tööampsule kandideerid, mõtle hoolega järgi, kas sa ikka tahad tööd teha. Kui oleme su välja valinud ja vahetult enne tööpäeva tühistad, siis oled võtnud ära teistelt huvilistelt võimaluse tööampsu teha ja meie töötajad jäävad ilma vajalikust abist.