Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,564,500

of salary earned

6,123

employers signed up

233,941

active job seekers

1,479,100

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Kontori koristaja-administraator

About the employer

Otsime asendust kontori koristaja-administraatorile. Vajame asendust perioodil 01.07 - 23.07.

Töö sisu:

1. Kohvimasina ja piimasüsteemi puhastus

2. Ühispindade puhastus (kogu kontori lauad ja toolid, kapid, veeautomaadid, printerid, puhkeala/köögi pealispinnad ja lauad, kokkupuutepunktid (ukselingid), klaaspindade puhastus, aknalaudade puhastus),

3. WC-de puhastus (kraanikausside puhastus, seebidosaatori täitmine, kätepaberi täitmine, WC paberi täitmine, WC pottide puhastus/pesu)

4. Prügikastide tühjendus

5. Puhkeala/köögi koristus (PWC põranda puhastus, nõudepesumasina pesema panek ja nõude välja võtmine, puuviljade pesemine ja väljapanek, õhtul koledate äraviskamine)

6. Õhuniisutajate täitmine

7. Lillede kastmine

8. Vaipkatte puhastamine tolmuimejaga

Oskused:

Eeldame sobivalt inimeselt kindlasti väga head eesti keele oskust. Inglise keele oskus tuleb samuti kasuks.

Varasem kogemus ei ole nõutav, otsime inimest, kes oskab märgata ja soovib anda endast parima, et kontor oleks igapäevaselt puhas ja inimestel oleks siin meeldiv töötada! :)

Tööaeg:

Töö toimub esmaspäevast - reedeni, iga päev kell 9.00 - 17.30 (sisaldab 30 minutit lõunapausi, mis ei kuulu tööaja sisse).

Igapäevane tööaeg on 8 tundi. Iganädalane tööaeg 40 tundi.

Omalt poolt pakume:

Tasuta parkimist kontori kõrval, tasuta Bolt tõukerataste kasutamist, iganädalaselt on kontoris tasuta värsked mahlad ja smuutid ja loomulikult mega lahedat, nooruslikku ja humoorikat seltskonda! :)