Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

17 736 800 €

Eurot teenitud tasuna

7 627

registreerunud klienti

338 060

aktiivset tööampsajat

3 009 200

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Dive Eesti (ühekordne tööamps) - Kontrollkülastuse testklient (Viljandi)

Tööampsu pakkujast

Dive Eesti on klienditeeninduse arendamisega tegelev ettevõte, kes otsib Viljandi tubakatoodete kontrollkülastuse testostjat (vanuses 25+). Vastavalt etteantud esindusse määratake üks testklient.

Meie koostööpartneriteks on erinevad teenindus-, jaekaubandus- ja toitlustusasutused, kus kasutatakse teeninduskvaliteedi mõõtmiseks testostlemise meetodit.

Mida tähendab tubakatoodete kontrollkülastus ja miks seda tehakse?

Hindamise käigus tuleb külastada etteantud kontrollpunkti ning tuleb teenindajalt küsida etteantud tubakatoote kohta.

Testkliendi ülesanne on üldjuhul käituda nagu tavapärane klient. Küll aga on ta saanud eelnevalt ettevalmistuse ning teab, kuidas ta peab käituma, mida jälgima ja meelde jätma.

PANE TÄHELE: Peale igat visiiti teeb testostja teenindajaga paberkandjal akti.

Pärast testkülastuse tegemist peab testklient täitma veebikeskkonnas ankeedi, kus tuleb vastata külastust puudutavatele küsimustele, mis on ka juba enne testkliendile teada.

Milline on hindamise protsess?

Testklient peab töötama läbi konkreetse projekti materjalid (hindamisjuhend ja ankeet). Projekti koordinaator kontrollib üle, kas testklient on kõikidest detailidest korralikult aru saanud. Projekti koordinaatoriga lepitakse kokku testkülastuse tegemise aeg. Testklient viib hindamise läbi ning täidab tagasiside ankeedi.

Koordinaator vaatab ankeedi üle ning küsib vajadusel täpsustusi ning annab tagasisidet.

PANE TÄHELE: TEGEMIST ON TÜKITÖÖGA MITTE TUNNITASUGA!

Tükitöö sisaldab 3 erinevat etappi ning need kuuluvad kõik 1 tööampsu sisse.

Orienteeruv ajakulu 1 tükitöö puhul on ligikaudu 5-15 minutit (kaupluse külastus (etteantud toote kohta uurimine), kohapeal akti allkirjastamine ja tagasiside ankeedi (4 küsimust) täitmine. Sõit esindusse ei kulu eraldi hüvitamisele.

Tööaeg on kokkuleppel ning paindlik.