Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

5 926 800 €

Eurot teenitud tasuna

5 790

registreerunud klienti

221 449

aktiivset tööampsajat

1 211 500

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Suur jaanuariamps: tule appi netipoodide lattu!

Tegusat ja kohusetundlikku tööampsajat ootame appi terveks jaanuariks. Tööaeg E-R 8-16. Seoses jaanuaris aset leidvate allahindluskampaaniate ja inventuuridega vajame lisakätepaari tellimuste komplekteerimisel, hulgipakkimisel, inventuuride tegemisel ja kõikvõimalikes muudes abistavates tegevustes.

Töö konti ei murra ja on kiiresti õpitav, vaja on olla vaid hoolikas ja täpne. Eelduseks on hea eesti keel, kuna meie töökeskkond on läbinisti eestikeelne. Kaheksatunnist tööpäeva toetavad kaks 15-minutilist söögi-ja joogipausi koos meie ühtehoidva meeskonnaga. Pausid kuuluvad tööaja sisse.

Ladu asub Liivalao 11, kuhu saab bussiga nr 5 "Värava" peatusest ja rongiga "Liivajaama" peatusest. Oma autoga tulles parkimine tasuta.