Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 144 600 €

Eurot teenitud tasuna

6 407

registreerunud klienti

245 105

aktiivset tööampsajat

1 720 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Raamatute komplekteerimine ja pakkimine Eesti suurimas raamatulaos!

Tööampsu pakkujast

Rahva Raamat ootab omale appi nobedaid, kogemusega laotöötajaid. Kui oled rõõmsameelne, sulle meeldivad raamatud ja sa tahad anda oma panust Eesti suurimas raamatulaos, siis oled just Sina see õige! :)

Sinu igapäevasteks töövahenditeks on tahvelarvuti, käsiskänner ja komplekteerimiskäru. Töö toimub ilusas valges ja soojas laos ning töö on pigem liikuv.

Pane palun selga mugavad riided ja jalga mugavad jalanõud!

Tööpäevad on kahes graafikus E-P 08:00 kuni 16:30 ja E-R 11:30 kuni 20:00. Iga päev on lõunapaus 30 minutit, mis ei ole tasustatud.

Lisaks lõunale on Sul 2 tasustatud kohvipausi 10 min. Meie ettevõte pakub omalt poolt kohvi ja teed, kostitame tublisid abilisi puuviljaampsuga ja teine kord pakume veel kommi, küpsist ja mõni kord saab ka torti!

Pausidel on välja puhkamiseks võimalus kasutada massaazitooli, mis on väga kvaliteetne, paljude erinevate funktsioonidega!

Praegusel keerulisel ajal ootame appi vaktsineeritud abilisi!

Ja kõige olulisem on, et tööle tuled rõõmsa tujuga! :)