Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

8 055 400 €

Eurot teenitud tasuna

6 229

registreerunud klienti

236 854

aktiivset tööampsajat

1 551 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tubli puu- ja juurviljaosakonna töötaja Kose Konsumis (Coop Harju)

Tööampsu pakkujast

Vajame abilist Kose Konsumisse puu- ja juurvilja osakonda kaupa välja panema.

Puu- ja juurviljade väljapanekul tuleb teostada kvaliteedi kontroll, pindade puhastamine. Töö eeldab head füüsilist vastupidavust ja korrektseid töövõtteid raskuste teisaldamisel, kuna puu- ja juurviljade kastid on rasked.

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeni- ja tervisenõuete täitmisele.  Meil on kaupluses olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada. Tööampsul osaledes tuleb terve tööpäeva jooksul kanda näomaksi või visiiri - palun võta personaalne mask või visiir kaasa.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit, mida ei tasustata. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised. Terve tööpäeva viibid sa jalgadel ja sul peab olema mugav liikuda.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga.

Kassas töötaja peab olema vähemalt 18 aastane!

Kui oled kauplusesse kohale jõudnud palun helista ja anna oma kohalolekust teada (number tuleb kinnituskirjaga, kui oleme su tööampsule välja valinud).

Enne kui tööampsule kandideerid, mõtle hoolega järgi, kas sa ikka tahad tööd teha. Kui oleme su välja valinud ja vahetult enne tööpäeva tühistad, siis oled võtnud ära teistelt huvilistelt võimaluse tööampsu teha ja meie töötajad jäävad ilma vajalikust abist.