Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,628,100

of salary earned

6,134

employers signed up

234,353

active job seekers

1,488,400

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Komplekteerija Tartus

About the employer

Ootame appi töökaid komplekteerijaid!
Töö sisuks on kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele. Töö on füüsiliselt pigem raske kuid on lihtsalt õpitav. Tiim suhtleb omavahel nii eesti kui vene keeles, seega kui oskad vähemalt üht nendest keeltest, on juba hästi. Eriteadmisi ja tõstukijuhilube antud tööks vaja ei ole.
Tööks on vajalik kehtiv tervisetõend. Kui Sul seda pole, siis tegemise tasu hüvitab tööandja.

Tööriided peavad endal olema. Jalanõud ja kindad saab tööpakkujalt. Maskikandmise kohustust pole.
Temperatuur tööruumides on +20 kuni +25.

Tööaeg on E, T, K, N 12:00-19:00 ja seal sees on üks 15 minutit paus.
Toitu kohapealt osta ei saa, kuid lähedal on söökla ja toidu võib soovi korral kaasa võtta. Meil on oma kööginurk, kus me ise aegajalt sortimendis olevat toidukaupa enda tarbeks valmistame. Peamiselt külmutatud saiad ja struudlid, mida ahjus küpsetame.

Töö asukoht on Vinkli 17, Tartu. Olemas ühistranspordi ühendus ülejäänud linnaga.

NB! Kuna komplekteeritavaid tooteid on väga palju ja sisseelamine võtab aega, ootame tööampsajaid, kes käiksid meil abiks regulaarselt!

This is a multibite. If you like it, just apply 😊 If you are selected, you’ll gain access to this job’s work schedule. This means you can start picking up suitable work days exactly whenever you want and how often you want. No more applying needed. No more waiting for answers.