Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 981 100 €

заработано евро в качестве оплаты

6 819

зарегистрированные клиенты

259 875

активных подработчиков

1 998 200

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

LPP TALLINNA kaupluste klienditeenindajate tiim - CROPP, SINSAY, RESERVED, MOHITO, HOUSE

Selle suve suurim rõivabrändide multiamps!

Kui sulle meeldib mood ja klienditeenindus ning tahaksid suvel minna appi riidepoodidesse, siis oled jõudnud õigesse kohta!

Otsime suveks tiimi, kes oleks valmis käima Tallinna erinevates rõivabrändide kauplustes abiks!

Sinu ülesandeks on klientide teenindamine, müügisaali korrastamine, riietuskabiinide korrastamine, kauba väljapanemine ja vajadusel ka vastu võtmine kaubahommikutel. Oluline on, et sul silm särab ja sulle meeldiks inimestega suhelda ning tõttaksid vajadusel klientidele appi!

Abilisi otsime järgmistele brändidele: Cropp, Reserved, Mohito, Sinsay, House

Graafik on Tallinna ülene ja töö toimub Kristiine keskuses, Rocca al Mares, Ülemiste keskuses ja Nauticas. Tiimis olles, saad valida ise graafikust just need ajad, mis sulle sobivad.

Lõunapausid 30 minutit on kõigis kauplustes tasustamata. Söögi võid enamasti kaasa võtta või siis kaubanduskeskusest koha pealt osta. Söömiseks on olemas puhkeruum. 15 minutilised puhkepausid on tööaja sees.

Kandideerides palun anna meile märku, millistes kauplustes sooviksid abis käia ja mitu korda nädalas jõuad appi tulla. Oluline on arvestada, et töö kestab terve suve ja ootame, et oleksid valmis vähemalt 2 kuud töötama.