Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,045,200

of salary earned

6,010

employers signed up

230,919

active job seekers

1,396,500

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tubli kassiir-kaubapaigutaja, teenindusleti ja saali töötaja Muraste Konsumis (Coop Harju)

About the employer

1. Vajame töötajat kassasse kliente teenindama. Eelnev töö kassas tuleb kasuks. Tööpäev kassiirina hõlmab ka müügisaalis kaupade välja panemist.

2. Vajame töötajat saali kaupa välja panema.  Arvesta, et töö on füüsilist laadi: terve tööpäeva jooksul oled jalgadel ja paigutad kaupasid välja. Paika tuleb tõsta vajadusel õllekaste ja töö toimub ka jahedamas piirkonnas.

3. Teenindusletti kliente teenindama (toodete kaalumine, kätte andmine).

Kandideerimisel kirjuta palun, milline kokkupuude sul kassas töötamisel eelnevalt on. Täpsustava info saamiseks võime telefoni teel ühendust võtta.

Kassas töötaja peab olema vähemalt 18 aastane!

Juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid ning individuaalsed kaitsevahendid, mille kasutamine on kohustuslik.

Tööampul osaleja peab kandma isiklikku maski kaupluses töötamise aeg- palun võta isiklik kaitsemask kaasa.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga. Kaupluse lähedal asub peatus "Kolmiku".

Kui oled saabunud kauplusesse, siis pöördu olemasoleva töötaja poole ning küsi kaupluse juhatajat, kes sind siis vastu võtab ja tööle juhendab.

This is a multibite. If you like it, just apply 😊 If you are selected, you’ll gain access to this job’s work schedule. This means you can start picking up suitable work days exactly whenever you want and how often you want. No more applying needed. No more waiting for answers.