Kaip galėtume jums padėti?

Kas yra GoWorkaBit?

 • Kas yra GoWorkaBit?
  GoWorkaBit – inovatyvi trumpalaikio įdarbinimo platforma. Čia kiekvienas gali greitai rasti trumpalaikį darbą, o įmonės gali talpinti laikino darbo skelbimus.
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Ar darbas GoWorkaBit yra legalus?
  Taip! Pirmiausia yra pasirašomos darbo sutartys, o vėliau siunčiamas pranešimas apie asmens socialinio draudimo pradžią Sodrai. Tiek darbdavys tiek darbuotojas susimoka visus privalomus mokesčius valstybei.
  Ar atsakymas buvo naudingas?

Bendra informacija

 • Kokia informacija yra matoma darbdaviui?
  Darbdavys nemato jokios informacijos kol jo siūlomai pozicijai neišsiunti darbo prašymo. Išsiuntus darbo prašymą darbdavys gali matyti darbuotojo reitingą, motyvacinį laišką, skiltį „Apie mane“, gimimo datą, miestą ir tavo žavingą profilio nuotrauką :)

  Kai darbdavys pasirenka darbuotoją ir patvirtina jį sistemoje - jis gauna prieigą prie darbuotojo kontaktų ir turi galimybę susisiekti bei gauti darbuotojo patvirtinimą, kad jis tikrai atvyks į darbą.
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Ar įmanoma ištrinti savo paskyrą?
  Taip. Keliauk į pranešimų nustatymų puslapį ir apačioje pasirink mygtuką "Šalinti paskyrą".
  Ar atsakymas buvo naudingas?

Kas nutinka kai išsiunčiu darbo prašymą?

 • Išsiunčiau darbo prašymą - kas dabar?
  Dar kartą pasitikrink savo dienotvarkę, ar tikrai galėsi atvykti į darbą, įvertink galimybę dirbti nurodytomis sąlygomis ir nepamiršk jog išsiuntei darbo prašymą! Kai įmonė tave pasirinks arba atšauks - gausi el. paštu atitinkamą pranešimą, tad nepamiršk pasitikrinti pašto dėžutės! Jei darbo prašymą nusiuntei netyčia - gali ji atšaukti :)
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Darbdavys patvirtino mano kandidatūrą, kas toliau?
  Jei išsiuntei dabro prašymą į norimą poziciją ir esi pakviestas dirbti – iš tavęs bus tikimasi kad atvyksi kaip ir buvo sutarta. Prieš darbą tavęs paprašysime pasirašyti darbo sutartį. Jei neatvyksi į darbą , mes esame tikri kad greičiausiai ateityje nebūsi pasirinktas kaip tinkamas kandidatas, kadangi šią informaciją gali matyti visi darbdaviai.
  Ar atsakymas buvo naudingas?

Darbuotojo atlyginimas

 • Kokį atlyginimą aš gausiu?
  Skelbimuose atlyginimas nurodomas NEATSKAIČIUS mokesčių. Prieš išmokant atlyginimą yra nuskaičiuojami mokesčiai, tačiau kartu su atlyginimu yra išmokamos sukauptos pensijos įmokos ir atostogų kompensacijos.
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Kokius mokesčius moka darbuotojas?
  Pagal LR galiojančius įstatymus, nuo darbuotojo atlyginimo yra nuskaičiuojami mokesčiai. Kiekvienam asmeniui gali būti nuskaičiuojama nevienoda suma atsižvelgiant į aplinkybes. Iš viso nuo atlyginimo yra skaičiuojami ir mokami keturi mokesčiai: gyventojų pajamų mokestis (GPM); privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmoka; valstybinio socialinio draudimo („Sodros“) įmoka; įmoka į Garantinį fondą. Apytikslę sumą galima pasitikrinti tax.lt skaičiuoklėje.
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Kaip ir kada pervedamas atlyginimas?
  Atlyginimas pervedamas į darbuotojo profilyje nurodytą banko sąskaitą. Pavedimas atliekamas per 14 kalendorinių dienų nuo to momento, kada abi pusės patvirtino išdirbtas valandas.
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Ar galiu gauti patvirtinimą apie gautas pajamas?
  Esant būtinybei galime atsiųsti pažymą apie išmokėtą darbo užmokestį, tačiau to neturėtų prireikti - visos institucijos kurioms reikalingas šis dokumentas tą pačią informaciją gali matyti prisijungę prie sodros duomenų bazės.
  Ar atsakymas buvo naudingas?
 • Ar GoWorkaBit taiko NPD?
  Dėja ne. Tačiau šios dalies pinigų tu neprarandi - juos atgausi kitais metais deklaruodamas savo pajamas.
  Ar atsakymas buvo naudingas?