Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

13 126 400 €

Eurot teenitud tasuna

6 958

registreerunud klienti

284 099

aktiivset tööampsajat

2 324 800

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Oomipoe komplekteerija

Tööampsu pakkujast

Ootame appi usinat abilist, kes aitaks meil tellimusi komplekteerida.

Töö on väga lihtne ja sinu igapäevaseks abivahendiks on käsiskänner, mis annab sulle infot, milliseid tooteid ja kui palju on vaja riiulist leida, seejärel kleebid neile hinnasildid ja pakendad tooted kastidesse. Tooted on enamasti väga kerged ja suurt füüsilist jõudu vaja ei lähe. Mõnikord juhtub hulka ka mõni raskem toode, aga siis on kenasti abiline võtta, kes sind sellega aitab. Töö toimub enamasti püsti ja on liikuv, seega tööpäeva jooksul võid isegi päevased sammud täis saada! Uus töötaja jõuab teha umbes 200 tooterida päeva jooksul ja vilunud töötaja kaks korda sama palju, seega töö on lihtne ja kiiresti õpitav.

Tööd jagub meil hetkel kuni 20nda detsembrini ja igal tööpäeval, nädalavahetuseti me puhkame! :) Eelistame inimesi, kes saavad meiega olla terve perioodi ja mitu kroda nädalas appi tulla. Anna palun kandideerides märku, mitu päeva nädalas sa abistada saad ja kui pika perioodi.