Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

15 747 000 €

Eurot teenitud tasuna

7 386

registreerunud klienti

314 832

aktiivset tööampsajat

2 713 600

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tule haljastustööde tiimi - hooldustööline, projektide abitööline ja tiimi juht!

Tööampsu pakkujast

Otsime oma tiimi kolme inimest, kellega loodetavasti pikaajalisemalt koostööd teha! Palun märgi kandideerimisel, millisesse ametisse kandideerid!

1. Aednik, taimede hooldaja - Nõutav eelnev kogemus ja valdkonna haridus. Tööks on taimede hooldamine, enamasti taimede kastmine, kahjurite ja haiguste monitoorimine, väetamine, rohimine, hoolduspäeviku pidamine. Regulaarse haljastuse hooldustööna (sobib ka põhitöö kõrvalt) on kella-ajad vabalt valida, aga taimede seisukohast eelistatavalt alustaks varahommikustel tundidel ja lõpetaks pärastlõunal. Oluline on oskus töötada üksinda ja meeskonnas. Tasu 7EUR/h. Pikaajalise koostöö puhul on võimalik tasu tõsta ja leppida kokku fikseeritud kuutasus.

2. Abiline haljastusprojektide rajamisel - Füüsiline töö, peamiseks tööks taimede istutamine. Töö on projektipõhine. Projektipõhiselt haljastuse rajamisel lepime ajad ja töömahu iga projekti alguses kokku, tööaeg paindlik, tavaliselt päevane tööaeg nädala sees. Eelnev töökogemus haljastuse valdkonnas ei ole määrav, aga kasuks tuleb maal töötamise ja füüsilise töö harjumus. Oluline on kiire õppimisvõime! Töö toimub 1-2 korda nädalas, aga soovi ja sobivuse korral on võimalik saada ka püsivamat tööd. Tasu 8EUR/h. Pikaajalise koostöö puhul on võimalik tasu tõsta..

3. Tiimi liider - vajalik valdkonna tundmine, varasem töökogemus haljastuse alal või vastav haridus. Töö on füüsiline ja vastutusrikkam. Ülesanneteks taimede ja mulla transport, haljastusjäätmete utiliseerimine, objektide iseseisev hooldamine, vajalike vahenditel kaupluses järgi käimine. Vajalik B-kat juhilubade ( võimalusel konksuga sõiduki olemasolu) oskus järelhaagisega sõita. Töö ei kesta alati terve päev, vastavalt vajadusele ja olenevalt projektist. Arenemise ja pikaajalise koostöö võimalus. Tasu 12EUR/h. Pikaajalise koostöö puhul on võimalik tasu tõsta ja leppida kokku fikseeritud tasus.