Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€4,769,600

of salary earned

5,508

employers signed up

205,693

active job seekers

1,017,200

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Joosepi tallu maasikaid korjama! (juuni-august)

Description

Põlvamaal asuv Joosepi Talu otsib algavaks maasikahooajaks töökaid ja rõõmsameelseid maasikakorjajaid! Hooaeg algab juunis ning kestab augusti keskpaigani. Töö algusaeg võib ka pisut hilisemaks nihkuda juhul kui maasikad juuni alguses veel põldudel ei puneta.

Omaltpoolt ootame, et inimene on kohusetundlik ja töökas ning valmis pidevalt töötama. See tähendab, et töö toimub terve hooaja (juuni-august) vältel 7 päeva nädalas!

Minimaalne töötamise aeg on kaks nädalat järjest, lühemaid tööampse pole kahjuks võimalik pakkuda. Eelistame kandidaate, kes saavad kogu hooaja abiks olla!

Korjamine sõltub palju ilmastikust ja töö ei ole kindlasti kerge! Maasikaid korjatakse põllul (mitte lavatsil). Et silm säraks ja jõud ei raugeks, võivad aegajalt mõned marjad ka suhu rännata :)

Vanusepiiranguks on 18-60 eluaastat. Senine kogemus on näidanud, et sobib hästi ka vanemaealistele, kes on harjunud oma aias ja peenramaal toimetama ning kellele füüsiline töö pole võõras. Nobedad marjulised korjavad tavaliselt 100+ kg päevas!

Kaugemalt tulijatele pakume öömaja - 2€ öö, kuuekohalised kämpingud ning naised-mehed eraldi.
Lähedal asub kauplus, kust saab endale söögipoolist osta. Kohapeal olemas kaks kööki kõige vajalikuga toidu hoiustamiseks ja valmistamiseks.
Riietus olgu mugav ja vastavalt ilmastikule, ereda päikese puhul kindlasti mütsike pähe! Kellele meeldib kinnastega töötada, saab need meilt.

Töötasu on tükipõhine: 40-50 senti (NETO) 1 kilogrammi korjatud maasikate eest.

Kohtumiseni maasikapõllul!

Company mission

Joosepi Talu on pereettevõte, mis asub Põlvamaal Ahja alevikus ning on tegutsenud üle 15 aasta. Meie põhitegevuseks on marja- ja köögiviljakasvatus. Peamiseks kasvatatavaks kultuuriks on maasikas mille kasvupind on ca 30 hektarit!

www.joosepitalu.ee