Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€12,043,700

of salary earned

7,026

employers signed up

270,368

active job seekers

2,166,200

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Rõõmsameelne klienditeenindaja Kaluriküla üritusele

About the employer

Ootame oma meeskonda särasilmset ja positiivset klienditeenindajat, kes on abiks ürituse ajal meie restoranis ja baaris.

Klienditeenindaja hoolitseb klientide heaolu eest, tagab, et lauad oleksid vastavalt juhistele kaetud ning toit jõuaks õigeks ajaks lauale, Samuti hoolitseb, et lauad oleksid puhtad ja kliendid ei peaks istuma mustade nõude taga, kannuvesi, leib ja sai igal ajahetkel olemas ning teeb muid restoranis ja baaris vajalikke toiminguid.

Eelistame kandidaate, kellel on eelnev baari- või restoranitöö kogemus. Palun kirjuta lühidalt oma eelmistest restorani- või baaritöö kogemustest ning lisa juurde, kui pikaajalised need on olnud.

Ootame kandideerima rõõmsameelseid inimesi, kellele meeldib töötada klientidega ja hoolitseda nende heaolu eest, kes on usinad ja kohusetundlikud.

Tore oleks, kui saaksid tulla nii 13, 20 kui 26.augustil. Vaata ka meie teist tööampsu!