Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,564,700

of salary earned

6,123

employers signed up

233,942

active job seekers

1,479,100

hours of work done

Flexible job offer, or “workbit”
« Previous   |   Next »

C-kategooria autojuht/abiline filmivõtetele!

Otsime filmivõtetele perioodiks 10.08.-20.09.2021 C-kategooria autojuhti, kes on valmis paindlikuks töögraafikuks (kokku 30 tööpäeva).

Oled sobilik kandidaat, kui omad vastavat juhiluba ja eelnevat töökogemust. Lisaks autojuhtimisele vajame abi ka muudel füüsilist jõudu vajavatel ülesannetel (tehnika tassimisel ja ülespanekul).


Ootame Sind oma meeskonnaga liituma, kui vastad eelnevatele nõuetele, aga oled ka rahulik, ettevõtlik ja sõbralik ning talud hästi tööpinget. Töötasu on seotud valmisolekuga kiireks reageerimiseks ehk, et töö ei ole igapäevane, aga kui tekib vajadus autojuhi järele, oled koheselt valmis välja tulema. Tasutatakse kokku 30 päeva, ka need päevad kui väljakutset ei ole, aga arvestama peab, et kohe kui vajadus tekib tuleb ka tööle minna! Valmisolek töötada kuni 12 tundi iga päev. Täpne töögraafik selgub jooksvalt töö käigus!