Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€7,564,500

of salary earned

6,123

employers signed up

233,941

active job seekers

1,479,000

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Kohalike ettevõtetega suhtlemiseks vajame eesti keelt kõnelevat inimest

InDreamer on idufirma Tallinnas ja oleme loonud oma uue mobiilirakenduse - JiffyBook. JiffyBook on saadaval inglise ja eesti keeles.

Otsime eesti keelt emakeelena kõnelevat inimest, kes suudaks julgelt esitleda meie platvormi kohalikele ettevõtetele, sealhulgas salongidele, restoranidele ja erahaiglatele, et kutsuda nende firma meie platvormiga liituma.

Anname teile loetelu kohalikest ettevõtetest, kellega telefoni teel ühendust võtta ja vajadusel ka kohtuda. Iga ettevõtte eest, kes ostab meie liikmepaketi, maksame teile lisaks tunnihinnale boonust 20% müüdud paketi hinnast (vastavalt paketile 6 EUR, 15 EUR, 18 EUR või 24 EUR).

Tööampsuks on vajalik väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasemel ning telefon kõnede tegemiseks ja töötulemuste kandmiseks vastavatesse äppidesse. Tasule lisame 10 eurot kuus kõneaja kompenseerimiseks.

Tööd saab teha kodust või endale sobivast asukohast. Kõned peaksid toimuma aegadel kui ettevõtted töötavad ehk siis pigem nädala sees ja päevasel ajal.

Töökoormus on alguses 5 tundi nädalas; kui teie sooritus on hea jätkame septembrist ja suurendame töökoormust.

Toote üksikasjad: https://jiffybook.indreamer.com/